Joker sa konečne odhalil v klasickom make-upe! Bude to však jeho finálny výzor?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Joker sa konečne odhalil v klasickom make-upe!

Pred pár dňami sme tu písali o prvých fotkách Jokera z natáčania. Keďže ale išlo len o prvé natáčacie dni, asi ste mohli tušiť, že neuvidíte hneď predstaviteľa Joaquina Phoenixa s ikonickým bielym make-upom. V rovnaký deň však prostredníctvom Instagramu zverejnil samotný režisér filmu, Todd Phillips aj prvú oficiálnu fotku Phoenixa ako Arthura v civilnej podobe.

Tentokrát sa Phillipsov Instagram opäť ozval a asi každého potešil už popis jeho nového 30-sekundového videa. „Kamerová skúška so zvukom. Joker“. Ide teda o oficiálne predstavenie milovaného záporáka s ikonickým make-upom. Momentálne však nie je jasné, či pôjde naozaj o jeho finálny výzor, kvôli pár drobnostiam.

View this post on Instagram

Camera test (w/ sound). Joker.

A post shared by Todd Phillips (@toddphillips1) on

Video je fantastické, má svoju atmosféru a slúži ako naozaj krásne odhalenie, takže asi ťažko polemizovať o tom, či ide o oficiálny výzor Jokera. Zaujímavé však je, že má na červeno zafarbený aj nos, ako klasický klaun. Žeby si ho teda Joker naschvál domaľovával aby vyzeral ako klaun? Nejde teda len o nejakú časť Arthurovho života, kedy sa snažil byť ešte komik?

Vzhľadom na to, ako je video spracované a vydané, tipujeme, že toto je naozajstný výzor Jokera, len ide o veľmi zaujímavú voľbu. Musíme povedať že je to celkom jednoduchý make-up, ktorý hneď na prvý pohľad hrôzu nebudí, avšak má niečo do seba. Určite svoju dávku strašidelnosti však majú prebleskujúce zábery, kde vidíme z časti Jokera ako sa hýbe a musíme uznať, že aj vďaka hudbe dostala celá ukážka takú tú správnu atmosféru. Sme teda naozaj zvedaví, čo všetko sa pri Joker marketingu ešte len odhalí!

Čo hovoríte na prvý pohľad na Jokera v make-upe? Veríte, že ide o jeho finálny pohľad alebo iba o nejakú fázu v živote Arthura? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: instagram.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -