Zaži s nami atmosféru Halloweenu!

Filmy

Joker sa konečne odhalil v klasickom make-upe! Bude to však jeho finálny výzor?

Joker sa konečne odhalil v klasickom make-upe!

Pred pár dňami sme tu písali o prvých fotkách Jokera z natáčania. Keďže ale išlo len o prvé natáčacie dni, asi ste mohli tušiť, že neuvidíte hneď predstaviteľa Joaquina Phoenixa s ikonickým bielym make-upom. V rovnaký deň však prostredníctvom Instagramu zverejnil samotný režisér filmu, Todd Phillips aj prvú oficiálnu fotku Phoenixa ako Arthura v civilnej podobe.

Tentokrát sa Phillipsov Instagram opäť ozval a asi každého potešil už popis jeho nového 30-sekundového videa. “Kamerová skúška so zvukom. Joker”. Ide teda o oficiálne predstavenie milovaného záporáka s ikonickým make-upom. Momentálne však nie je jasné, či pôjde naozaj o jeho finálny výzor, kvôli pár drobnostiam.

View this post on Instagram

Camera test (w/ sound). Joker.

A post shared by Todd Phillips (@toddphillips1) on

Video je fantastické, má svoju atmosféru a slúži ako naozaj krásne odhalenie, takže asi ťažko polemizovať o tom, či ide o oficiálny výzor Jokera. Zaujímavé však je, že má na červeno zafarbený aj nos, ako klasický klaun. Žeby si ho teda Joker naschvál domaľovával aby vyzeral ako klaun? Nejde teda len o nejakú časť Arthurovho života, kedy sa snažil byť ešte komik?

Vzhľadom na to, ako je video spracované a vydané, tipujeme, že toto je naozajstný výzor Jokera, len ide o veľmi zaujímavú voľbu. Musíme povedať že je to celkom jednoduchý make-up, ktorý hneď na prvý pohľad hrôzu nebudí, avšak má niečo do seba. Určite svoju dávku strašidelnosti však majú prebleskujúce zábery, kde vidíme z časti Jokera ako sa hýbe a musíme uznať, že aj vďaka hudbe dostala celá ukážka takú tú správnu atmosféru. Sme teda naozaj zvedaví, čo všetko sa pri Joker marketingu ešte len odhalí!

Čo hovoríte na prvý pohľad na Jokera v make-upe? Veríte, že ide o jeho finálny pohľad alebo iba o nejakú fázu v živote Arthura? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: instagram.com

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Filmy

  Z tohto Avengera sa stane budúci záporák MCU. Čo by si prial tvorca komiksov?

  FilmyTrailery

  Animovaný Scooby-Doo film so Zacom Efronom vás roztopí prvou ukážkou

  Filmy

  Jedna z najemocionálnejších scén filmu Avengers: Endgame mala vyzerať úplne inak. Prečo ju zmenili?

  Filmy

  Prvé reakcie na film Ľadové kráľovstvo 2 opisujú prekvapivo temný príbeh. Sú pozitívne?

  Pridaj komentár