Joker dostáva svoj samostatný film v spolupráci s Martinom Scorsesem! Jared Leto si ho však nezahrá!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Warner Bros sa pridáva k trendu dnešných štúdií a pracuje na samostatnom filme pre ich skvelého záporáka Jokera!

Presne tak, obavy z toho, že sa pomaly všetky komiksové štúdiá začnú zaujímať o svojich záporákoch sú tu. Ostáva totižto už iba jedno štúdio, ktoré zatiaľ ostáva mimo tohto nového „trendu“. Warner Bros si ide totižto rovnako ako Sony a 20th Century Fox urobiť nový filmový vesmír so záporákmi, no a ako prvý na rade je Joker. Avšak, keďže ide o nový universe, film nebude zapadať do novo vzniknutého DCEU a tým pádom sa bude Joker znova preobsadzovať. Rovnako to bude platiť aj v prípade nasledujúcich filmov.

Fanúšikovia Jareda Leta sa teda nepotešia. Ten totižto na nový film skutočne zapísaný nie je. Potvrdené však bolo, že Jared si svoju rolu zopakuje v Suicide Squad 2 a Gotham City Sirens. No a ohľadom nového filmu teda vieme, že Warner Bros bude chcieť urobiť drsnú kriminálku, ktorá bude zasadená v 80. rokoch v Gotham City. Martin Scorsese sa teda stáva co-producentom, no a ako režisér je dosadený Todd Phillips, ktorý stojí za trilógiou Vo štvorici po opici. Senár k filmu napíše on spolu so Scottom Silverom.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=GPIaDRRFUeo]

Nový universe od DC a Warner Bros

Ak sa teda chcete spýtať, či to je dobre alebo zle, ja už ani neviem. Joker je jediný komiksový záporák, ktorý svoj vlastný film utiahnuť dokáže. Ak nepoznáte jeho origin, stačí si pozrieť animák Batman: The Killing Joke alebo prvý Batman film od Tima Burtona. Pre mňa však toto rozhodnutie od Warner Bros znamená jediné. A tým je slovo neúcta. Neúcta voči Jaredovi Letovi a rovnako aj neúcta voči ich novo začatému DCEU. Hovorte si na Jareda Leta čo chcete, ten chlapík bol v tom filme 10 minút. Vystrihlo si ho samo štúdio, ktoré ho tam dosadilo. No a teraz, keď majú perfektnú príležitosť napraviť si s ním reputáciu a priniesť ho do budúcna v novom svetle, radšej robia všetko odznova. Nie je totižto žiaden problém urobiť presne tento istý film v DCEU. Túto diskusiu si však môžme nechať na inokedy. Avšak všetko čo Warner Bros, Sony a 20th Century Fox robia je podľa mňa totálna hlúposť. Fanúšikovská reakcia na toto oznámenie je po celom internete skôr negatívna, čo asi tiež vraví za všetko. 

Tešíte sa na samostatný Joker film? Koho by ste v tejto roli chceli vidieť? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -