Ako bude vyzerať nový Joker v obľúbenom seriáli Gotham?

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Joker

Finále seriálu Gotham sa rýchlo blíži. V poslednej sérii sa konečne Batman a Joker stretnú tvárou v tvár. Jokera nebude hrať nikto iný, ako Cameron Monaghan. Po tom ale, čo sa jeho postave – Jeremiahovi Valeskovi stalo v predchádzajúcich epizódach, Joker už nemôže vyzerať tak, ako pred tým. Ako bude vyzerať nový Joker v obľúbenom seriáli Gotham?

Teaser s novým výzorom

Fox vydal nový teaser na finále seriálu Gotham, v ktorom vidíme aj nový výzor Jokera. Narozdiel od Jokerov, na ktorých sme zvyknutí z Batman filmov alebo z filmu Suicide Squad, tento výzor je úplne odlišný. Viac šialený a odpudivý. Vôbec neočakávajte husté krikľavo-zelené vlasy. Nový Joker bude vyzerať takto: 

nový joker
Zdroj: gamespot.com

Niektorí sú uchvátení a túto zmenu vychvaľujú, no tento nový výzor si našiel aj svojich kritikov. V už spomínanom teaseri máte možnosť vidieť, ako Joker vyzerá po katastrofe, ktorá ho postihla. Zobrazuje Jokera v domove pre ťažko duševne postihnutých jedincov, no prezrádza aj, že sa z neho za nedlhý čas dostane. Teaser si môžete pozrieť tu:

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -