Jon Snow a Bezzubý? Pozrite si vtipné video z konkurzu Kita Harringtona do filmu Ako si vycvičiť draka!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Jon Snow a Bezzubý?

Záver milovanej dračej série od štúdia Dreamworks dorazí do našich kín už 21. februára, čo znamená, že marketing sa jednoducho musí začať. Po dvoch brilantných traileroch sa teda na internete začínajú objavovať rôzne plagáty k filmu, ale už aj krátke televízne spoty. Film promuje aj skladateľ John Powell, ktorý na svoju sociálnu sieť takmer každý týždeň pridával novinky z nahrávania hudby. Film však už teraz začínajú promovať aj jeho herci a musíme uznať, že to čo urobili teraz bolo naozaj skvelé.

Ak filmy sledujete v originálnom znení, asi vám je jasné, že v druhom dieli sa objavil aj herec Kit Harrington ako nový člen partie dračích jazdcov. Jeho postava sa volá Eret a pochopiteľne ho uvidíme aj v poslednom dieli. Každopádne, marketingový tím zo štúdia Dreamworks sa ho teraz rozhodlo poriadne využiť na propagáciu a tak spravili video, ktoré je akože z jeho konkurzu do tejto série. Samozrejme repliky číta aj s hereckým kolegom, ktorým sa nestal nikto iný ako sám drak Bezzubý.

Video je nepochybne veľmi vtipné a zlaté. Veľké uznanie majú od nás majstri z animácie, ktorí z nášho obľúbeného čierneho besa urobili prakticky reálneho draka. Video sa samozrejme nevyhlo ani mnohým vtípkom na sériu Game of Thrones, kde sa Kit Harrington preslávil v roli Jona Snowa. Ohľadom filmu Ako si vycvičiť draka 3 samozrejme koluje mnoho špekulácií. Ukážky nám totiž značia, že pôjde o naozaj emotívne ale aj akciou nabité finále.

Určite sa tu nájdu mnohí, pre ktorých tieto filmy znamenajú veľa. Očakávania od fanúšikov budú preto naozaj veľké. Ak však tvorcovia nič nepokašlú, je viac než možné, že sa do filmografie zaradí ďalšia fantastická trilógia. Prvé dva filmy totiž nemôžeme označiť za nič iné, ako perfekciu.

Tešíte sa na Ako si vycvičiť draka 3? Čo hovoríte na ukážku s Kitom Harringtonom? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -