Jon Snow a Ygritte z Game of Thrones sa onedlho zosobášia v reálnom živote!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 22 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Siedma séria hitového seriálu stanice HBO bola zakončená len pár týždňov dozadu. Predposledných zopár epizód sa mohlo tešiť vcelku kladným reakciám od kritikov či všeobecných divákov. Vytvorený dvojicou David Benioff a D. B. Weiss, Game of Thrones – založený na bestselleroch spisovateľa Georgea R. R. Martina – je seriál, ako žiadny iný. Aj keď sa už v minulosti vyskytlo mnoho veľkých televíznych programov, žiadny svet nepohltil tak veľmi, ako práve Game of Thrones.

Nezabúdajme na vzťahy

Game of Thrones je seriál plný veľkolepých scén, ako vystrihnutých z Pána Prsteňov. Divé vlky či obrovské draky sú však pre úspešný príbeh obrovských rozmerov rovnako dôležité, ako vzťahy medzi postavami – či už spojenecké, alebo romantické. Vzťahy v Game of Thrones oproti ostatným seriálom vynikajú. Žiaden z nich totiž nie je nezmyselná výplň inak nevyužiteľného času, ale všetky z nich sú dôležité pre príbeh samotný. Vzťahové rozhodnutia v Game of Thrones priamo ovplyvňujú postavy a zároveň nám opisujú, ako je postava schopná sa zachovať.

Vzťah medzi Robbom Starkom a Talisou vyústil medzi jeden z najšokujúcejších a traumatických momentov v histórií televízie, známy ako The Red Wedding. Vzťah medzi Cersei a jej dvojčaťom Jaimem nadosmrti poznačil Brana Starka, a teoreticky aj začal konflikt medzi Starkovcami a Lannisterovcami. Divákmi obľúbený vzťah medzi Jonom Snowom (Kit Harington) a Ygritte (Rose Leslie) zasa pomohol Jonovi porozumieť divochom za stenou. Tento vzťah taktiež splodil jednu z najznámejších viet v Game of Thrones„You know nothing, Jon Snow.“ Ako ste už počuli, život imituje umenie. V tomto prípade je to potvrdené, pretože ako mnoho z oddaných fanúšikov bude vedieť, vzťah postáv Jona a Ygritte sa preniesol do reálneho života!

Jon si odchytí akékoľvek dievča Westerosu – Daenerys vám to dosvedčí!; zdroj: youtube.com

Po dlhej špekulácii ohľadom vzťahu sympatického páru bolo novinami The Times vydané oficiálne oznámenie o zasnúbení hercov Kita Haringtona a Rose Leslie:


Hercom, ktorí stvárnili divákmi obľúbený dynamický pár Jon a Ygritte týmto gratulujeme k zasnúbeniu! Súhlasíte s názorom väčšiny, že práve ich vzťah bol jedným z najlepších z celého seriálu? 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -