Herec John Krasinski urobil prekvapenie pre všetkých, ktorí tento rok nezažijú maturitný ples. Čo si pre nich pripravil?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Aj keď v tejto dobe počujeme veľa negatívnych správ, netreba zabúdať aj na tie dobré správy. Vždy sa nájde dôvod, prečo by sa mali ľudia usmievať. Herec John Krasinski sa preto rozhodol, že bude prinášať svetu tie dobré správy a založil si YouTube kanál. V poslednom videu John Krasinski dokonca urobil virtuálny maturitný ples, aby si ho sledovatelia kanálu SGN mohli užiť aspoň online, keďže sa ho v skutočnosti asi nedočkajú.

Čo je SGN?

SGN je skratka pre Some Good News. Je to kanál na YouTube, ktorý vytvoril John Krasinksi za účelom prinášať pozitívne správy zo sveta a rozveseliť ľudí. Tento kanál je prepojený aj s rovnomennými účtami na sociálnych sieťach, na ktorých Johnovi preposielajú obyčajní ľudia svoje domáce videá o tom, ako dobre a pozitívne sa dá zvládnuť toto obdobie.

John Krasinski je americký herec, scenárista a režisér. Poznať ho môžeme napríklad z filmu Tiché miesto, seriálu Jack Ryan alebo seriálu The Office. Práve v poslednom spomenutom seriáli si zahral po boku herca Steva Carella, ktorý sa objavil aj v jeho prvom videu. Spolu spomínali na časy, keď ešte obaja hrali v seriáli The Office. V ďalších videách sme mohli vidieť aj Emily Blunt, Lin-Manuel Mirandu, Leslie Odoma Jr. a ďalších.

John Krasinski a Steve Carell
Zdroj: edition.cnn.com

Online maturitný ples

Krasinski na svojom Instagrame prednedávnom pridal príspevok, v ktorom pozýval všetkých na svoj online maturitný ples. Robil to hlavne pre tých, ktorí sa pre koronavírus nebudú môcť zúčastniť svojho reálneho plesu. Ten sa konal v piatok 17. apríla. Pozvánka vyzerala takto:

V tejto „maturitnej“ epizóde SGN sa objavili aj herci a hudobníci Jonas Brothers, Chance the Rapper, Rainn Wilson a Billie Eilish. Hudobné predstavenia tam mali Jonas Brothers a Billie Eilish, o zvyšnú hudbu sa postaral „DJ John Krasinski„. Takto sa im podarilo aspoň trošku napodobniť atmosféru, ktorú by inak zažívali mladí ľudia v plesových šatách a oblekoch niekde vo vyzdobených sálach.

V terajšej situácii sa veľa vecí muselo preniesť do online sveta. Fungovanie iných (ako napríklad kín) sa dočasne úplne zastavilo. Veľa ľudí je určite vďačných Johnovi Krasinskemu za to, že si mohli urobiť alternatívny maturitný ples a tiež za to, že im cez SGN prináša nové pozitívne správy. Ak aj vy chcete sledovať tento YouTube kanál a počuť viac dobrých správ, odkaz nájdete TU.

Bol podľa vás maturitný ples cez YouTube kanál SGN dobrý nápad, alebo robí John Krasinski úplne zbytočnú prácu? Svoj názor nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroje: youtube.com, wikipedia.org, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -