Stane sa Joseph Gordon-Levitt súčasťou MCU? Vedeli by sme si ho predstaviť na týchto pozíciách

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Najčítanejšie za 7 dní

Po odhalení veľkej dávky nových filmových a seriálových projektov počas Disney Investor Day 2020 bolo jasné, že do sveta Marvelu prídu nové herecké tváre. Tým najväčším bolo nepochybne predstavenie filmu Fantastická štvorka, ktoré zarezonovalo doslova celým internetom. Okrem oficiálneho loga sme sa však dočkali len potvrdenia režiséra, ktorým sa stane Jon Watts (Spider-Man: Návrat domov, Spider-Man: Ďaleko od domova).

Ten má aktuálne plné ruky práce s nakrúcaním filmu Spider-Man 3, no hneď potom sa môže pustiť do prenesenia prvej rodiny Marvelu na plátna kín. Herecké obsadenie zatiaľ známe nie je, no fanúšikovia si prajú vidieť manželské duo John KrasinskiEmily Blunt ako Reeda Richardsa a Sue Storm.

Fantastická štvorka Marvel
Zdroj: marvel.com

Joseph Gordon-Levitt v Marvel?

S ďalším reštartom série Fantastická štvorka môže súvisieť aj nová nepodložená správa od Charlesa Murphyho z portálu Murphy’s Multiverse, ktorý má svoje zdroje veľmi hlboko a už niekoľkokrát nesklamal. Najnovšie klebety z Hollywoodu hovoria o tom, že herec Joseph Gordon-Levitt je v jednaní so štúdiom Marvel Studios.

Teda presnejšie mal „byť v kontakte“ s minimálne jedným tvorcom z Marvel Studios. Žiaden bližší kontext nám poskytnutý nebol, no nemusí to hneď zákonite znamenať úlohu v jednom z filmov alebo seriálov. Levitt je totiž skúseným tvorcom aj za kamerou, či už sa to týka réžie alebo scenáristiky.

Snowden
Zdroj: theguardian.com

Samozrejme, získať Josepha Gordon-Levitta do hereckého ansámblu Marvel Cinematic Universe by bolo neuveriteľným prídavkom. So superhrdinským žánrom predsa má svoje skúsenosti, či už ako John “Robin” Blake vo filme Návrat Temného rytiera alebo ako Frank v novinke od Netflixu Project Power.

My si ho vieme najlepšie predstaviť ako Reeda Richardsa vo Fantastickej štvorke. Poprípade v nejakej úlohe v Thor: Love and Thunder, kde by sa po rokoch opäť spojil s hercom Christianom Baleom. Možností je stále veľa a do úvahy prichádzajú aj projekty ako Captain Marvel 2, Strážcovia Galaxie 3 alebo Moon Knight. A jeho režisérsky/scenáristický/herecký film Lásky Dona Jona je jasným dôkazom toho, že by sa nestratil ani za kamerou.

V akej úlohe by ste si Josepha Gordon-Levitta vedeli predstaviť vy? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: thedirect.com, cbr.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -