Máme to potvrdené! Koho si zahrá Jude Law vo filme Captain Marvel?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Jude Law potvrdený ako legendárny Mar-Vell!

Väčšina z nás si to už dávno myslela, no až teraz to máme oficiálne potvrdené. Herec Jude Law si v nadchádzajúcom Marvel filme Captain Marvel zahrá postavu Mar-Vella. Film Captain Marvel bude 21. filmom v MCU a taktiež bude aj prvým, v ktorom sa môžeme tešiť na postavu Carol Danvers (Brie Larson). Nebude chýbať ani Samuel L. Jackson, Gemma Chan, Lee Pace a Ben Mendelsohn.

Odkedy nám štúdio prezradilo prítomnosť Jude Lawa, jeho postava bola skrytá za rúškom tajomstva. Ako som už spomenul vyššie, verejnosť verila v jediné. Bude to práve Mar-Vell, ktorý zažil svoju premiéru počas komiksov Silver Age. Jude Law dokázal svoju postavu úspešne tajiť a preto okrem Marr-Vella si herca spájali s postavou Yon-Rogga. Tomu je však koniec a všetko máme potvrdené.

jude law captain marvel
Jude Law potvrdený ako Mar-Vell; Zdroj: screenrant.com

Podľa oficiálnej správy spoločnosti Disney bude hrať Jude Law populárnu komiksovú postavu Mar-Vella. Vidieť sme ho mohli v druhom traileri k filmu Captain Marvel a taktiež na niekoľkých fotografií priamo z filmu.

Zachráni film mladá verzia Nicka Furyho?

Film nás zavedie do roku 1995, kde sa hlavnými postavami stávajú Carol Danvers a mladý Nick Fury. Nadchádzajúca Marvelovka bude mať dôležité spojenie príbehov s budúcnosťou Marvel filmov. Herečka Brie Larson sa taktiež objaví aj vo filme Avengers: Endgame a jej postava by mala byť kľúčová k porazeniu Thanosa.

Marvel to s filmami naozaj vie a je vidieť, že svoje nové postavy do sveta nepusti len tak. Brie Larson by mohla v najnovšom filme sklamať, ale tento filmový gigant si svoj film kvalitne poistil. Objaví sa tu napríklad aj mladý Nick Fury (Samuel L. Jackson), ktorý nám odhalí kúsok zo svojich začiatkov. Tešíte sa na postavu Mar-Vella? Veríte, že film dostane pozitívne ohlasy a my tak dostaneme ďalší komiksový zážitok?

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -