Kto si zahrá pôvodného Captaina Marvela v rovnomennom filme popri Brie Larson?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Jude Law v Captain Marvel

O prvej ženskej sólovke z dieľne Marvelu sme sa rozpísali už viackrát. Naposledy sme sa dozvedeli, že sa film odohrá v 90. rokoch, Nick Fury bude mať ešte obe oči a samotná Captain Marvel sa postaví proti mimozemskej rase Kree. Brie Larson sa v roli Carol Denvers/Captain Marvel ukáže až 6. marca 2019, zatiaľ čo sa novinky hrnú už teraz. Portál Variety totižto potvrdil, kto by sa mal vo filme ukázať po boku hlavnej postavy. Týmto hercom nie je nikto iný, ako „mladá podoba Dumbledora“, Jude Law! Ten má za sebou známe snímky ako Sherlock Holmes alebo nového Kráľa Artuša.

Jude Law ako Mar-Vell, pôvodný Captain Marvel
Jude Law ako Mar-Vell, pôvodný Captain Marvel, Zdroj: cosmicbooknews.com

Jude Law sa predstaví v roli doktora Waltera Lawsona, známeho aj ako Mar-Vell. V komiksoch jeho postava začínala ako bojovník rasy Kree menom Mar-Vell. Neskôr sa však pri jednej misii na Zemi skryl a zobral si na seba tajnú identitu Waltera Lawsona. Potom však získal svoje schopnosti a stal sa pôvodným Captain Marvel. Práve jeho postava bude slúžiť ako mentor pre Carol Denvers, ktorá po ňom jeho posolstvo preberie a stane sa ženskou Captain Marvel. Vraj by sa však mal vo filme ukázať aj ako pôvodný Mar-Vell. Bude zaujímavé pozerať na to, ako si práve Brie Larson zoberie schopnosti od Jude Lawa.

Law sa pridáva do kolektívu hercov, ktorý už obsahuje Bena Mendelsohna, ktorý sa predstaví ako záporák filmu (pravdepodobne vodca rasy Kree). Taktiež uvidíme aj Samuela L. Jacksona, ktorý si po dlhom čase zopakuje rolu Nicka Furyho, tentokrát s oboma očami. O réžiu filmu sa postará duo Anna BodenRyan Fleck. Veľkú časť scenáru napísala Geneva Robertson-Dworet, ktorá sa postará aj o pripravované filmy Tomb Raider a Gotham City Sirens. Producentom nebude nikto iný, ako šéf Marvelu, Kevin Feige.

Už o rok uvidíme Jude Lawa v koži mladého Dumbledora a neskôr sa bude môcť pustiť do role Mar-Vella. Ako som spomenul vyššie, film by sme mali vidieť až 6. marca 2019.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -