Film Jumanji 3 dostáva dátum vydania! Nadviaže na predchádzajúci úspech štúdia Sony?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Jeden z najväčších prekvapení minulého roka bol jednoznačne film Jumanji: Vitajte v džungli. Aj vďaka tomu sa dalo očakávať, že sa dočkáme pokračovania. Štúdio Sony Pictures začalo konať a k dnešnému dňu poznáme oficiálny dátum vydania filmu. Celá púť sa začala ešte v roku 1995 a minuloročný počin sa dá považovať za úspešné nadviazanie pôvodnému príbehu. Filmu sa určite podarilo vyčnievať z originálu a dokázal vykúzliť svoje vlastné čaro.

Oznámenie o pokračovaní nie je vôbec prekvapením. K dnešnému dňu si Jumanji: Vitajte v Džungli zarobilo krásnych 950 miliónov dolárov, čo bol viac, ako trojnásobne vyšší zárobok oproti originálu. Štúdio Sony sa teda vôbec nemusí báť o svoju budúcnosť pretože na vrchole ich zárobkov sa nachádza práve Jumanji, ktorému patrí za filmom Skyfall druhé miesto.

Zdroj: canalhollywood.pt

Jumanji 3 prináša návrat celej posádky!

Novinku oznámil Tom Rothman na CinemaCone 2018. Presný deň zatiaľ nepoznáme, ale celé by to malo vypuknúť už v decembri 2019. Avšak takýto dátum so sebou prináša aj konkurenciu. Tou bude vysoko očakávaný Star Wars 9, ktorý sa objaví len 5 dní pred Jumanji 3. To by však nemalo štúdio Sony nijako ohroziť a tvorcovia môžu ostať pokojní. Predchádzajúca akčná jazda so sebou priniesla herecké hviezdy ako Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black a Karen Gillan. Všetci títo herci by sa mali vrátiť a dokončiť videohru, ktorú začali.

Režisér Jake Kasdan má niekoľko nápadov na pripravované pokračovanie. Chcel by totižto nadviazať na predchádzajúci film, čo samozrejme dáva logiku. Ako to však celé dopadne sa dozvieme až o nejaký čas. Vrátiť by sa mali aj scenáristi Jeff Pinker a Scott Rosenberg. Treba len dúfať, že takéto combo dokáže opäť priviesť kvalitnú akčnú komédiu, ktorá dokáže zaujať oko diváka. Predsa len, originál z roku 1995 sa stal legendou a Jumanji: Vitajte v džungli príjemným zážitkom, ktorý nemusí upútať každého, ale nikoho nesklame. Bude tretí film zo „série“ zlatým stredom? Ak áno, máme sa načo tešiť!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -