KVÍZ – Prežil/a by si rozšírenú verziu hry Jumanji – Rok 2020?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 22 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Jumanji kvíz

Tento rok je naozaj zvláštny. Každý mesiac sa dejú na našej Zemi nejaké čudesné veci, ktoré nám bohužiaľ životy iba komplikujú. Vznikajú z toho aj rôzne vtipné obrázky, ktoré si robia srandu z toho, čo zlé príde ako nasledujúce. My sme si preto pre vás vytvorili Jumanji kvíz, v ktorom sa otestuje, či by ste prežili hru Jumanji, ak by bola spravená na motívy katastrof z roku 2020.

Pred začatím kvízu si však ešte pripomeňme filmy, vďaka ktorým nápad na tento kvíz mohol vzniknúť. Prvé Jumanji prišlo do kín v roku 1995. Medzi ním a jeho pokračovaním je medzera zhruba asi 22 rokov, no filmová séria si svoje čaro zachovala a všetci boli potešení novou časťou, ktorá prišla. Nakoniec sme sa dočkali aj tretej časti, ktorá taktiež splnila naše očakávania a pokračovala v tradícii filmov.

Jumanji (1995)

jumanji_1995
Zdroj: oneroomwithaview.com

Film, ktorý začal obľúbenú sériu. Príbeh sa zameriava na chlapca Alana Parrisha, ktorý spolu so svojou kamarátkou Sárou začne hrať zvláštnu stolovú hru s názvom Jumanji. Tá ho však po pár kolách vtiahne do seba.

Sára sa zľakne, hru nikdy nedohrá a akurát jej to zničí život. Po čase hru však nájdu dve deti, ktoré ju začnú opäť hrať. Zachránia už dospelého Alana z hry a všetci traja vyhľadajú už dospelú Sáru, aby spolu dokončili to, čo sa pred rokmi začalo.

Jumanji: Vitajte v džungli

Zdroj: canalhollywood.pt

Jumanji: Vitajte v džungli sa odohráva o niečo neskôr, ako jeho predchodca. Keďže sa zmenila doba, zmenila sa aj hra Jumanji. Už z nej nie je stolová hra, ale stáva sa z nej videohra. Oproti stolovej hre má videohra aj iné pravidlá – namiesto posielania katastrof do nášho sveta vtiahne hráčov do hracej konzoly. Silu Jumanji okúsi štvorica študentov – poškolákov, ktorí si chcú hraním hry skrátiť čas.

Jumanji: Ďalší level

Jumanji: Ďalší level RECENZIA
Zdroj: wall.alphacoders.com

Štvorica študentov sa opäť vracia. Jeden z nich sa totižto vrátil naspäť do konzoly hry Jumanji a zvyšní traja ho chcú zachrániť. Hra sa však zmení, pretože bola rozbitá a kamarátov preto čakajú nové výzvy a dobrodružstvá. Z džungle sa presunú aj na púšť alebo zasnežené pohoria, čo bude oproti džungli taktiež novinka.

Jumanji kvíz

Ako ste dopadli v Jumanji kvíze? Prežili ste a vyhrali, alebo ste zomreli ešte na začiatku hry? So svojim výsledkom sa podeľte na sociálnych sieťach!

Zdroj: csfd.cz

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -