Jumanji zahájilo natáčanie, máme aj fotku hereckého obsadenia!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Nové informácie o filme Jumanji!

Dwayne „The Rock“ Johnson je momentálne jedna z najznámejších a najpracovitejších hviezd Hollywoodu. Komik Kevin Hart tiež nelení, keďže sa tento rok objavil už v troch úspešných filmoch. Hart a Johnson si tento rok už spolu zahrali v komédii Central Intelligence, kde bola na veľkom plátne vidieť ich skutočná chémia. Už len toto duo je dôvod, prečo sa tešiť na film Jumanji. Ako sa nakoniec ukázalo, Jumanji (2017) nebude rebootom, ako sme si pôvodne mysleli, ale pokračovaním filmu z 1995, kde si hlavnú rolu zahral Robin Williams.

Kompletná štvorka úžasného hereckého obsadenia

Spolu s Hartom a Johnsonom si v magickom dobrodružnom filme zahrá aj Jack Black, ktorý si naposledy zahral vo filme Goosebumps. K nemu sa pridá aj Karen Gillan, ktorej kariéra začala naberať na obrátkach potom, ako si zahrala v seriáli Doctor Who. Zahájenie produkcie filmu Jumanji sa chystá už zopár týždňov, no teraz sa už oficiálne začala. Potvrdil nám to Kevin Hart, ktorý na Instagram pridal fotku seba a jeho troch kolegov z prvého dňa natáčania.

Herecké obsadenie Jumanji v kostýmoch
Herecké obsadenie Jumanji v kostýmoch

Dwayne „The Rock“ Johnson nám odhalil aj mená postáv, ktoré si štvorka hercov zahrá. The Rock si zahrá postavu menom Dr. Smolder Bravestone. Kevin Hart si zahrá Moosea Finbara. Krásna Karen Gillan si zahrá Ruby Roundhouse. Jack Black sa objaví ako Profesor Shelly Oberon.

Zatiaľ nám ešte nie je známe, ako sa táto štvorka dobrodruhov ocitne v džungli. Sú to obyčajní ľudia, ktorý si nerozvážne zahrali stolnú hru? Alebo sú to postavy zo samotnej stolnej hry?

Johnson dúfa, že sa mu konečne splní sen si zahrať postavu podobnú ako Indiana Jones. Film má na starosti režisér Jake Kasdan. Nostalgický faktor filmu celkom určite zaistí obrovské zisky, film má premiéru v USA 28. Júla 2017.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -