Netflix zverejnil prvý trailer k juhokórejskému sci-fi Jung_E od režiséra hitu Vlak do Pusanu

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Postapokalyptické 22. storočie, kedy výskumník laboratória AI vedie odboj k ukončeniu vojny klonovania mozgu hrdinského robotického vojaka. Až príliš sci-fi? Najnovší film režiséra Yeon Sanghoa presne takým bude a sľubuje príchod nevídanej snímky s názvom Jung_E, ku ktorej sme dostali prvý trailer.

Režisér kriticky uznávaného hororu Vlak do Pusanu (2016) nanovo definuje budúcnosť juhokórejskej kinematografie, do ktorej už niekoľkokrát prispel skvelými filmami. V tom najnovšom sa sústreďuje na základné vedecké témy klonovania mozgu a žoldnierskym robotom podobným ľudom. Dátum premiéry je naplánovaný na 20. januára 2023.

Prvý teaser trailer k sci-fi filmu Jung_E

Klimatické zmeny spôsobili, že Zem je neobývateľná, čo núti ľudstvo žiť v umelo vytvorenom prístrešku. Medzičasom vypukne občianska vojna a jej výsledok závisí od úspechu technológie klonovania mozgu legendárneho robotického žoldniera.

Vysokorozpočtové sci-fi a akčný triler v jednom má na svojom zozname hviezdne herecké obsadenie, ktoré je známe hlavne kórejskému publiku. Herečka Kang Sooyeon (With A Girl Of Black Soil) stvárňuje postavu Seo-hyeon, vedúcu tímu umelej inteligencie a zariadenia na klonovanie mozgu. Má na starosti testovanie mozgu robota s názvom Jung_E a vylepšovanie jeho bojových schopností.

V hlavnej úlohe robota Jung_E sa predstavila herečka Kim Hyunjoo. Na malých obrazovkách Netflixu uvidíme aj herca Ryuho Kyungsooa v úlohe Sang-huna. Ten sa predstaví ako riaditeľ výskumného centra v snahe klonovať mozog Jung_E, aby priviedol spojenecké jednotky k víťazstvu.

Film je nabitý veľkolepou a realistickou akciou, ktorú budú sprevádzať skvelé akčné sekvencie a veľa iných nevídaných filmových koncepcií z produkcie juhokórejských tvorcov. Ako to v skutočnosti dopadne sa dozvieme už začiatkom budúceho roka. Do tej doby si ešte musíme počkať na oficiálny trailer, ktorý nám o tomto sci-fi počine od Netflixu prezradí viac.

Jung_E trailer Netflix
zdroj: sneakpeek.ca

Páčil sa ti prvý teaser trailer k filmu Jung_E? Názor nám nezabudni napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -