Jurský svet sa rozširuje o animovaný seriál, ktorý prichádza s prvým trailerom. Streamovať sa bude na Netflixe a ruku do diela pridal aj Spielberg

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Netflix vydal prvý trailer pre ich nadchádzajúci animovaný seriál Jurassic World Camp Cretaceous a podľa všetkého spokojní nebudete. Ak ste dúfali v určitú podobnosť v animácii s obľúbeným Star Wars: The Clone Wars, čaká vás sklamanie. Tu sa skôr stretnete s animáciou podobnou tematickej hre Turok.

Avšak treba si uvedomiť, že tento seriál bude cielený pre detské publikum, ktoré nie je až tak náročné ako dospelí jedinci. No ak ste obľúbencami dinosaurov a franšízu Jurského sveta veľmi dobre poznáte, pravdepodobne si obľúbite aj túto nadchádzajúci novinku.

Trailer k Netflix seriálu Jurassic World Camp Cretaceous

Camp Cretaceous je o šiestich teenageroch, ktorým sa naskytne úžasná príležitosť. Zúčastniť sa dobrodružného tábora na legendárnom ostrove Isla Numblar, kde sa veci po väčšine času jeho fiktívnej existencie začnú komplikovať. Výnimkou nebude ani tento animovaný výtvor, v ktorom sa dinosaury vymknú spod kontroly. Celý ostrov sa tak ocitne v chaose a boj o prežitie sa môže začať.

Seriál síce nevyzerá lahodne, avšak za jeho vznikom stoja naozaj skúsení páni. Ako výkonní producenti sa totižto činili legendárny Steven Spielberg a režisér novodobej trilógie Jurského sveta Colin Trevorrow. Camp Cretaceous bude premiérovať na Netflixe 18. septembra a pochádza z dielne Dreamworks Animation.

Jurský svet 3
Zdroj: wallpapershdnow.com 

Kedy uvidíme ďalší film z franšízy Jurského sveta?

Ak odbočíme z animovaných detských projektov do hraných filmov, fanúšikov dinosaurov čaká ešte jeden Jurský svet. Ten nesie názov Dominion a v kinách by sa mal objaviť 11. júna 2021. V hlavnej úlohe nechýbajú herci ako Chris Pratt, Bryce Dallas Howard a veľa iných. V režisérskom kresle sa opäť ocitol Colin Trevorrow.

Natáčanie Dominionu bolo spočiatku pozastavené ešte v prvých marcových dňoch z dôvodu šíriacej sa pandémie nového koronavírusu. K dnešnému dňu sa však už natáča a celý výrobný tím začal pracovať v júli 2020 v Londýne.

Ako teda môžeme vidieť, Jurský svet sa stále rozrastá a okrem hraných filmov sa do sveta dostane aj animovaný seriál. Ten si pod svoje krídla zobral Netflix, ale ako to dopadne, uvidíme až postupom času. To isté platí aj o treťom filme Jurský svet: Dominion, o ktorom by sme sa mohli dozvedieť viac už v blízkej budúcnosti.

Čo hovoríte na animovaný seriál Jurassic World Camp Cretaceous, ktorého trailer sa konečne ukázal? O vaše názory sa s nami nezabudnite podeliť v sekcii komentárov. 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -