Zmiešanie Jurského sveta a Hier o život? Jurské hry začali svoju produkciu!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Prvo aprílové žarty bokom a pustíme sa do niečoho, čo znie naozaj ako jeden veľký vtip. Film s názvom Jurské hry začal produkciu. A sľubuje, že sa dočkáme veľmi zaujímavého zmiešania Jurského sveta a Hier o život. Miestami to znie ako „kvalitná“ paródia, ale nebude tomu tak. Film sa zaradí do žánru sci-fi akčný thriller.

Rozpočet filmu nebude pravdepodobne najvyšší, ale kvalitné vizuálne efekty sa dajú aj napriek malým financiám očakávať. Nápad vznikol v štúdiu High Octane Pictures v asociácii s Oklahoma Films a Music Office. Ako som už spomínal, výroba sa začala a režisér Ryan Bellgardt bude mať určite čo robiť. Očakávania sú určite vysoké, ale nie vždy sa takýto veľký „hit“ môže stať úspešným. Vo filme sa objavia herci ako Ryan Merriman (Nezvratný osud 3) a Perrey Reeves (Vincentov svet).

Hlavná hrdinka z filmu Hry o prežitie, zdroj: sledujufilmy.cz

Čoho sa dočkáme?

Film predstaví svet v blízkej budúcnosti. 10 trestancov „Death Row“ boli vybraní, aby ukázali svoje schopnosti v Jurských hrách. Celý dej sa odohráva vo virtuálnej realite. Takže je to celé naozaj len počítačová hra, na ktorej konci môže zvíťaziť len jeden. Háčikom je, že ak zomriete v hre, zomriete aj v skutočnom svete. Pre postavu Anthonyho Tuckera (Adam Hampton) je to jediná šanca ako sa opäť dostať k svojmu životu a očistiť sa z obvinenia vraždy svojej manželky, ktorú nezabil.

Film pochádza z dielne trojnásobného víťaza Emmy Award a preto sa od režiséra Ryana Bellgardta očakáva malý zázrak. Takto zneli oficiálne slová, ktorá padli na tlačovej konferencii filmu:

„Štúdio High Octane Pictures je veľmi rado, že bude znova spolpracovať na projekte s režisérom Ryanom Bellgardtom, ktorý je nepochybne jedným z najtalentovanejších nových tvorcov vo svojom obore. Jurské hry sú veľmi vzrušujúci koncept, ktorý je mixom Hier o život a Jurského svet. A práve to sľubuje veľa zábavy. S Bellgardtom za kamerou a fantastickým obsadením sme začali výrobu filmu. Rozhodne to bude film pre filmových fanúšikov a môžeme sa tešiť na poriadnu nálož dinosaurov.“

Jurský svet z roku 2015, zdroj: youtubefilmy.biz

Jurské hry zatiaľ nemajú dátum vydania. Film by sa mal v kinách objaviť už v roku 2018. Prvý trailer je taktiež v nedohľadne, ale určite by sa mal jedného dňa dostaviť. Ako sa bude celý projekt vyvíjať vás budeme informovať. 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -