Jurský park sa dočká menšej reunion

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Herci z filmu Jurský park, Sam Neill a Jeff Goldblum opäť spolu vo filme

A keby len v hocakom filme! Jedná sa o film Thor: Ragnarok, ktorý sa momentálne ešte stále natáča. O Goldblumovi už dávno vieme, že sa vo filme objaví ako Grandmaster, no včera svetom preletela správa, že aj jeho bývalý kolega z filmu Jurský park, Sam Neill sa vo filme objaví. Na otázku ohľadom postavy vo filme sa vyjadriť nemohol. Pre magazín Shortlist v interview konkrétne povedal toto:

„Bohužiaľ vám nemôžem povedať, čo presne vo filme robím, no pracoval som na ňom pred pár dňami, než som sem prišiel. Musel som podpísať všelijaké zmluvy, ak niečo poviem, prídu po mňa aj moje deti tajní Marvel agenti.“

Určite bude skvelé vidieť týchto dvoch spolu, či aj scény spolu majú, to sa dozvieme až v Novembri budúceho roka. Na záver pre Sama Neilla ešte padla otázka, ohľadom Jurského Sveta 2, či nechystá návrat. Ten situáciu ohľadom doktora Alana Granta zhodnotil tak, že nikto nevie kde je, možno je aj mŕtvy. Osobne dúfam, že to tak nie je a snáď ho ešte v prehistorickom parku niekedy uvidíme. Odpoveď predsa len nebola jednoznačná.

Neill a Goldblum vo filme Jurský park
Neill a Goldblum vo filme Jurský park

Páči sa vám, že sa toto duo znova stretne na striebornom plátne? Chceli by ste Neilla vidieť v pokračovaní Jurského sveta? Vaše názory píšte do komentárov.

ZDROJRARBG

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -