V Jurskom svete 3 sa má objaviť postava z prvého Jurského parku. Viete, o koho ide?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Filmy o dinosauroch sú medzi nami obľúbené už po desaťročia. Film Jurassic World: Dominion má byť veľkým vyvrcholením novej trilógie, o čom svedčí aj prítomnosť pôvodných postáv – Alana Granta, Iana Malcolma a Ellie Sattler. Podľa webu Collider by sa však vo filme Jurský svet 3 mohla objaviť ešte ďalšia pôvodná postava. Pamätáte si tohoto chlapíka?

Ďalšia pôvodná postava vo filme Jurský svet 3?

Isto si ešte všetci spomínate na dej prvého filmu Jurský park. John Hammond mal sen, ktorý sa mu aj podarilo z časti naplniť. Podarilo sa mu vytvoriť park zo živočíchov, ktoré vyhynuli milióny rokov dozadu. Všetko sa začalo kaziť po tom, ako sa podplatený Dennis Nedry snažil ukradnúť embryá dinosaurov pre konkurenciu a popri tom povypínal ohrady v parku.

Jurský svet 3 ďalšia pôvodná postava
Zdroj: syfy.com

Viedlo to k vypusteniu dinosaurov z ohrád a následne aj Nedryho smrti. Nedryho vtedy podplatil človek, ktorý sa vo filme objavil iba na malú chvíľku. Tento muž sa volal Lewis Dodgson a bol špión pre firmu BioSyn, konkurenciu Hammondovej firmy InGen. Niektoré zdroje vravia, že práve on by sa mohol vrátiť do Jurského sveta 3.

Keďže v knižnej predlohe od Michaela Crichtona mala postava viac priestoru, mohla by ho mať aj vo filme. V novej snímke by sa mohol vrátiť už ako CEO pracovník pre BioSyn a využiť kritickú situáciu vo svete. Postava bola kedysi hraná hercom Cameronom Thorom, no v ďalšom filme by si ju mal zahrať Campbell Scott, ktorého môžeme poznať z filmu The Amazing Spider-Man, kde bol otcom Spider-Mana.

Jurský svet a Campbell Scott
Herec Campbell Scott, Zdroj: screenrant.com

Ktorí ďalší herci sa vrátia?

Určite uvidíme hercov Chrisa Pratta a Bryce Dallas Howard, ktorí hrali hlavné postavy Owena a Claire. Taktiež by si svoje role mali zopakovať herci Jake Johnson a Omar Sy, ktorých môžeme poznať z filmu Jurský svet. Ako už bolo povedané, tiež sa vrátia Sam Neill ako Alan Grant, Jeff Goldblum ako Ian Malcolm a Laura Dern ako Ellie Satler.

Sú isté nápovedy, ktoré nám naznačujú návrat aj ďalších postáv, napríklad Hammondových vnúčat. Joe Mazzello, ktorý hral Hammondovho vnuka Tima, napísal začiatkom roka na Twitter toto:

„Myslím, že je čas vrátiť sa do práce. Parta, čo na to hovoríte?“

Čo sa týka príbehu filmu, nie sú o ňom skoro žiadne informácie. Dej filmu tak môžeme iba hádať. Keďže dinosaury utiekli do sveta medzi ľudí, skupinka hlavných hrdinov bude mať za úlohu vyriešiť tento chaos. Na to bude potrebné mať viacero ľudí, a práve preto sa do série vráti veľa starších postáv, ktoré však už majú za sebou nejednu skúsenosť s dinosaurami.

Sam Neill, Jeff Goldblum and Laura Dern Jurský svet
Zdroj: pinterest.se

Ak sa tam predstaví aj Lewis Dodgson, ktorý bol v pozadí toho všetkého celú dobu, bude to určite veľmi zaujímavé. Zatiaľ je však otázne, akú veľkú rolu bude mať. To, že tam okrem neho bude veľa iných ďalších pôvodných postáv, je ale naozaj vzrušujúce. Všetkých si ich budeme môcť pozrieť v kinách vo filme Jurassic World: Dominion od 11. júna 2021.

Čo myslíte, aká ďalšia pôvodná postava by sa ešte mohla ukázať vo filme Jurský svet 3? Svoj názor nám napíšte do komentárov!

Zdroj: cinemablend.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -