Odhalili práve Jurský svet 3? Prešľap Netflixu nám prezradil názov budúceho projektu!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Táto filmová séria je prakticky neporaziteľná. Prvé dva diely novej trilógie – Jurský svet a Jurský svet: Zánik ríše – neboli ani zďaleka kritickými úspechmi. Všetkým sa už potvrdilo, že kvalitou sa nové snímky nikdy nevyrovnajú originálu Stevena Spielberga z roku 1993. Aj napriek tomu je čokoľvek s nálepkou „Jurský“ masívnym hitom pre štúdio Universal. Oba z prvých dielov prekonali miliardové tržby, pričom sa z nich stali 6. a 12. najúspešnejšie filmy všetkých čias. Čo teda príde v budúcnosti?

Zdroj: screenrant.com

Jurský svet 3 – Odhalený názov?

Dáva zmysel, že štúdio chce túto výkonnú značku využiť čo najviac to ide. Lukratívna séria bude pokračovať treťou časťou, ktorá zároveň ukončí novodobú trilógiu Jurský svet. Kdečo o nej už vieme, no kopa vecí je zatiaľ stále neznáma, ako napríklad názov. Odhalila ho práve chyba Netflixu? Alebo ide o úplne rozdielny projekt, ktorý s hlavnou trilógiou filmov nesúvisí?

Keď si používatelia Twitteru @nsjstuff a @derekzrncic do Netflixu vyťukali „Jurassic World,“ streamovacia služba im text automaticky doplnila a na obrazovkách sa im objavil názov „Jurassic World: Camp Cretaceous,“ čo v preklade znamená Kemp z obdobia Kriedy. Ako je to možné? Najpravdepodobnejšie je, že Netflix tento názov omylom zaradil do svojej virtuálnej knižnice skôr ako mal. Ešte v ten istý deň zo streamovacej služby znova zmizol, čo fanúšikom z portálu Jurassic Outpost dodalo dôvod dôkladnejšie pátrať.

Čo označuje „Jurassic World: Camp Cretaceous“?

Fanúšikovia zistili, že názov sa na Netflixe neobjavil len tak, ale má skutočnú váhu. Spoločnosť Universal si totižto ešte v decembri predchádzajúceho roku registrovala obchodné značky „Campr Cretaceous“ a „Jurassic World: Camp Cretaceous.“ Náhodné vyhľadanie je jedna vec, no registrácia značky je niečo úplne iné. Práve tento fakt nám dáva dôveru v tom, že ide o reálny pripravovaný projekt, ktorý sa jedného dňa na Netflixe objaví. Čo to však bude?

Samozrejme, diskusie sa okamžite zamerali na Jurský svet 3. Nechcem vás sklamať, no táto možnosť je nereálna. Omnoho pravdepodobnejšie je, že pôjde o názov nejakého spin-off animáku, ktorý bude výsledkom spolupráce štúdia Universal a Netflixu. Túto možnosť podporuje aj fakt, že tieto dve spoločnosti už spolu pracujú na animovanom seriáli zo sveta Rýchlo a zbesilo. O podnázov záverečnej časti trilógie teda takmer určite nejde. Ani animovaný seriál Jurský svet od Netflixu však neznie až tak zle!

Jurský svet: Zánik ríše RECENZIA
Zdroj: upsocl.com

Čo na to vravíte? Myslíte si, že názov „Jurassic World: Camp Cretaceous“ označuje animovaný seriál, ktorý štúdio Universal a spoločnosť Netflix ešte neoznámili? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: twitter.com, jurassicoutpost.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -