Jurský svet 3 prichádza s prvým plagátom a jednou zlou správou. Film sa opäť presúva o celý rok

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Zo sveta dinosaurov prichádza zlá správa a Jurský svet 3 v roku 2021 neuvidíme, aj keď nám štúdio Universal Pictures odhalilo prvý oficiálny plagát.

Zakončenie novodobej trilógie s titulným názvom Dominion malo do kín pôvodne zavítať 11. júna 2021, ale tento dátum premiéry už neplatí. Namiesto toho si do kalendárov zapíšte 10. júna 2022, čo znamená, že si počkáme naozaj dlhú dobu.

Jurský svet 3 odhalil oficiálny plagát s novým dátumom vydania

Ak sa tu nájdu nejakí fanúšikovia tejto ikonickej franšízy, smútok z opätovného presunutia by vám mohol zmierniť pohľad na nový nostalgický plagát. V ňom sa totižto vraciame do pôvodného Jurského parku a v strede vidíme jantár s umiestnenou kostrou T-Rexa.

Režisér Colin Trevorrow označil film za „Jurský park 6“ a podľa všetkého oprávnene. Predsa len, v pripravovanom akčnom dobrodružstve sa po dlhých rokoch stretne trio pôvodného hereckého obsadenia – Sam Neill ako Alan Grant, Laura Dern ako Ellie Sattler a Jeff Goldblum ako Ian Malcolm. Naposledy sa vyššie menovaní herci stretli v rovnakom filme v roku 1993.

film jursky svet 3 plagát
Zdroj: fortune.com

Universal Pictures nechce riskovať finančné straty

Čo sa týka opätovného preloženia filmu, nie je to až tak prekvapujúca informácia. Mnoho filmov sa z dôvodu pandémie nového koronavírusu presunulo do roku 2021 a kiná sú momentálne tabu.

Zisky v pokladni sa nepodarili naštartovať ani filmom Tenet a pre finančnú neistotu si na veľký počet trhákov musíme počkať o niečo dlhšie. Štúdio Universal totiž nechce riskovať zárobky jedného z vlajkových filmov a snaží sa urobiť všetko preto, aby bola tretia splátka o dinosauroch najlepšie nakrúteným filmom na trhu.

Pre zaujímavosť, Jurský svet z roku 2015 je jedným z najlepšie zárobkových filmov v histórii a celosvetovo zarobil 1,66 miliárd dolárov. O tri roky sme sa dočkali pokračovania, ktoré síce kritikov neohúrilo, ale zárobkovo uspelo na výbornú. Film Jurský svet: Zánik ríše si do pokladnice pripísal pôsobivú čiastku 1,3 miliárd dolárov. Aj preto je krok štúdia Universal pochopiteľný a Dominion by mohol prekonať svojich predchodcov. No bohužiaľ si na finálny rozsudok počkáme až do roku 2022.

Jurský svet 3 plagát
Zdroj: movieweb.com

Čo hovoríte na film Jurský svet 3, ktorý odhalil prvý oficiálny plagát s nádychom nostalgie? O vaše názory sa s nami môžete podeliť dole v komentároch.

Zdroj: twitter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -