Jurský Svet 3 už pozná svojho režiséra! Bude tento návrat úspešný?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Jurský Svet 3 už pozná svojho režiséra!

Len nedávno sme vám oznamovali, že nová Jurská séria sa dočká tretieho dielu. No a síce je dátum stanovený až na rok 2021, očividne štúdio nechce nechať nič na náhodu. Už teraz totižto oznámili režiséra nadchádzajúceho projektu, čo to prevezme po J.A. Bayonovi, ktorý sa tento rok postaral o druhý diel s názvom Jurský Svet: Zánik Ríše. Kto sa teda posadí na režisérsku stoličku pre tretí film?

Bude ním Colin Trevorrow, ktorý nám v roku 2015 priniesol dlhoočakávané pokračovanie v podobe novej série. Trevorrow sa teda vracia, aby po režírovaní prvého dielu svoju trilógiu dokončil. Dôvod, prečo sa nevrátil k dvojke bol ten, že v tom čase už bol zapísaný ako režisér Star Wars Epizódy IX. S týmto projektom sa však rozlúčil pred niekoľkými mesiacmi, kvôli nezhodám so štúdiom. Na koniec trilógie sa teda (ironicky ako pri Star Wars) opäť posadí človek, čo ju začal. Úprimne ale, tu si nie sme zrovna istí, či je to zrovna dobrý nápad.

Prvý Jurský Svet bol nepochybne veľký hit, no kvalitou asi nikoho príliš neoslnil. Musíme totižto uznať, že pokračovanie od J.A. Bayonu zatiaľ vyzerá omnoho lepšie. Či sa teda radšej nemal vrátiť práve Bayona, to si budeme môcť povedať až v lete, kedy si jeho diel budeme môcť pozrieť. Každopádne, ak dvojka uspeje, Trevorrow na tom bude mať tiež veľké zásluhy. O scenár a vlastne príbeh celej trilógie sa totižto stále stará on. Trevorrowa si pre jednotku z roku 2015 vybral samotný tvorca filmového dinosaurieho sveta, Steven Spielberg, ktorý bol očarený jeho nízkorozpočtovým filmom Safety Not Guaranteed. Colin sa teda podobne ako J.J. Abrams bude môcť „vykúpiť“ a dostáva teda novú príležitosť priniesť nám skutočne poriadny zážitok, tentoraz z tretej návštevy Jurského sveta!

Ste radi, že sa na režisérsky post vráti Colin Trevorrow? Čo vravíte na Jurský Svet s odstupom času? Tešíte sa na pokračovanie od režiséra J.A. Bayonu? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -