Filmy

Hlavný herec z pôvodnej trilógie Jurského Parku sa vráti v najnovšej dinosaurej kapitole! O koho sa jedná?

Dnes už legendárny herec, sa vracia do dinosaurieho sveta!

Priznajte sa, kto z vás bol trochu smutný, keď sa v pokračovaní Jurskej ságy neobjavil ani jeden herec z pôvodných filmov? Dobre, toho čínskeho doktora nepočítam. Ja mám na mysli hlavných hercov, ktorých sme si za všetky tie roky tak moc obľúbili. Kam sa podel archeológ Alan Grant (Sam Neill)? A čo sa stalo s doktorom Ianom Malcolmom (Jeff Goldblum)? Nuž, teraz sme spoznali odpoveď aspoň pre jedného z nich.

Nadpis vám už možno trošku napovedal. Ide o legendárneho Jeffa Goldbluma, ktorý stvárnil Dr. Iana Malcolma v prvých dvoch filmoch z Jurskej filmovej série. Jeho návrat potvrdil sám producent filmu, Frank Marshall. Goldblum sa teda stáva prvým hlavným hercom, čo po toľkých rokoch hlási návrat do tohoto sveta. Znamená to ale, že máme očakávať aj návrat ostatných?

Ian Malcom hlási svoj návrat do série!

Ian Malcom hlási svoj návrat do série!; Zdroj: avclub.com

Bohužiaľ, o ostatných zatiaľ nič netušíme. Nevieme dokonca ani na koľko minút sa tam objaví práve Goldblum. Isté však je, že nás v pokračovaní Jurského Sveta čaká veľká nostalgia. Myslím, že nie som jediný ak poviem, že postava Iana bola v pôvodných filmoch práve tá najlepšia. Uvidíme teda, ako moc si na plátne Goldblum sadne s ostatnými novými hercami v sérii. Ak však chcete vidieť opäť pokope Sama Neilla a Goldbluma, nezabudnite, že obaja sa objavia v najnovšej Marvelovke, Thor: Ragnarok.

Tešíte sa že v novej kapitole o dinosauroch uvidíte známu tvár? Patril Goldblum medzi vaše obľúbené postavy v sérii? Vaše názory nám píšte do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Prinášame vám rebríček tých najlepších MCU filmov. Je medzi nimi váš obľúbenec?

  Filmy

  Ryan Reynolds po filme Detektív Pikachu v ďalšej hernej adaptácii. O ktorú sa jedná?

  Filmy

  Filmy Matrix 4 a nový Batman môžu byť kvôli koronavírusu odložené. Máme sa báť?

  Filmy

  Hororový DC spin-off The Trench preskúma najhlbšie časti z podmorského sveta Atlantídy

  Pridaj komentár