Jurský svet: Nadvláda odhaľuje prvý trailer s perfektným nostalgickým nádychom

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Filmové štúdio Universal Pictures zverejnilo prvý oficiálny trailer k očakávanému filmu Jurský svet: Nadvláda. Jedná sa o tretí film zo série Jurského sveta a celkovo šiesty diel z franšízy Jurského parku, ktorého premiéru v kinách uvidíme od 9. júna 2022.

Novinka sa odohráva v súčasnosti, približne štyri roky po udalostiach filmu Jurský svet: Zánik ríše (2018). Po zničení zábavného parku plného geneticky upravených dinosaurov boli všetky tieto prehistorické bytosti vydražené rôznymi spoločnosťami, ktoré ich uvoľnili do ľudského sveta, čo nemusí predstavovať nič dobrého a najnovšia ukážka to len potvrdzuje.

Oficiálny trailer k filmu Jurský svet: Nadvláda

V traileri vidieť dinosaurov, ktorí sa voľne potulujú po zimnej tundre alebo plávajú v oceáne. Ako však tvrdí Dr. Laura Dern: „Človek a dinosaury nemôžu spolu existovať.“ Vskutku trefná poznámka, ktorá sa podľa nás mala stať zjavnou už na začiatku franšízy. Jej slová doplnil aj vedec Ian Malcolm: „Nielenže nám chýba nadvláda nad prírodou, ale sme taktiež jej podriadenými.“

Do filmu sa vrátia aj herci z pôvodnej série Jurského parku. Tešiť sa môžeme na prítomnosť herečky Laury Dern (Star Wars: Poslední Jediovia) v úlohe Dr. Ellie Sattlerovej a doplní ju taktiež jej parťák Alan Grant, ktorého úlohu si zopakuje Sam Neill (Thor: Ragnarok). Nostalgickú trojicu opäť zahŕňa aj Jeff Goldblum (Strážcovia Galaxie 2) ako Ian Malcolm z predošlého filmu.

Okrem nostalgického zoznamu hercov sa vo filme objavia aj stáli členovia novej trilógie – Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, DeWanda Wise, Omar Sy, Daniella Pineda a veľa ďalších. Colin Trevorrow a Emily Carmicheal sa podieľali na scenári príbehu od Dereka Connollyho a Trevorrowa, ktorý je taktiež režisérom filmu. Výkonnými producentmi sú Trevorrow, Steven Spielberg a Alexanda Derbyshire. Novinka pochádza z produkcie spoločností Universal Pictures a Amblim Enterteinment. Určite sa máme na čo tešiť, pretože tento diel by mohol napraviť reputáciu predošlého sklamania. Už len si počkať na premiéru, ktorú uvidíme na veľkom plátne vďaka slovenskému distribútorovi CinemaArt SK.

Páčil sa ti oficiálny trailer k filmu Jurský svet: Nadvláda? Názor nám nezabudni napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -