Jurský svet: Padlé kráľovstvo oficiálne ukončil natáčanie! Čo si pre nás veľkolepé pokračovanie pripravuje?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Hoci máme ešte stále jeden dlhý rok pred premiérou filmu Jurský svet: Padlé kráľovstvo, celý projekt sa posunul o jeden výrazný krok vpred. Natáčanie bolo totižto oficiálne zabalené a s tým prichádzajú aj nové fotografie, na ktoré natrafíte v našom článku. Snímky boli vyfotografované v piatok 7. júla a režisér J.A. Bayona na druhý deň pridal nový príspevok na svoje konto na sociálnej sieti Twitter.

Balíme natáčanie Jurského svetu: Padlé kráľovstvo! Neuveriteľná skúsenosť! Ďakujem všetkým, ktorí to umožnili.

Natáčanie sa začalo 24. februára v Londýne a zdá sa, že skončilo oveľa skôr, ako bolo naplánované. Celé sa to ukončilo na Havaji, kde výrobný štáb skončil svoje „poslanie“ o 5 mesiacov skôr, ako sa očakávalo. Producent Frank Marshall tiež na sociálnej sieti Twitter pridal fotografiu, na ktorej vidíme niekoľko malých dinosaurov a pridal k nej taktiež krátky popis:

Zdroj: twitter.com

„Posledná skupina animatronických dinosaurov pripravená na posledný deň natáčania. Gratulujem k dokončeniu nakrúcania Padlého kráľovstva!“

Návrat postavy Iana Malcolma!

Ako už bolo oznámené, vo filme sa ukáže aj herec Jeff Goldblum. Ten sa vo svete dinosaurusov naposledy objavil v roku 1997 vo filme Stratený svet: Jurský park. V roku 2001 sa tiež objavilo tretie pokračovanie filmu, ale tam sa už tento bláznivý doktor neukázal. Preto je to pre neho veľký návrat a určite nesklame oko diváka. Jeho natáčanie sa začalo v máji, avšak nebolo potvrdené, kedy skončil. Vyjadril sa k tomu veľmi stručne a všetkým dal najavo, že sa do svojej milovanej postavy vráti veľmi rád. Faktom jeho návratu je aj citát, ktorý si môžeme všimnúť na oficiálnom plagáte pre nové pokračovanie. „Life Finds a Way“ sú totižto slová, ktoré vyslovil Ian Malcolm vo filme Jurský svet ešte v roku 1993.

Na Twitteri fotku pridal Colin Trevorrow a gratuluje režisérovi k ukončeniu natáčania; zdroj: twitter.com

Ako som už vyššie uviedol, stále sa nachádzame rok od uvedenia filmu do kín. Aj preto niet divu, že ešte zatiaľ nebol odhalený oficiálny dej nadchádzajúceho filmu. Avšak kompetentní ľudia tvrdia, že Jurský Svet 2 bude oveľa temnejší, ako jeho predchodcovia.

Určite sú to skvelé správy pre fanúšikov, no všetkých určite zaujíma, kedy sa dočkáme ďalších noviniek. Začalo sa totižto šepkať, že prvý teaser trailer by sa mohol objaviť už o niekoľko týždňov na Comic Cone v San Diegu, USA. Jurský svet: Padlé kráľovstvo prinesie dinosaurov do kín už 22. júna 2018

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -