Ako začne a skončí film Jurský Svet: Zánik Ríše? Nahrávanie hudby nám napovedá, že toto nebude veselý film!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Jurský Svet: Zánik Ríše hudba

Tešíte sa na pokračovanie svetoznámej filmovej série o dinosauroch z Jurských parkov? Nuž, ak čakáte veselé dobrodružstvo, možno by ste sa mali na film pozrieť znovu. Toto je film režiséra J. A. Bayonu, ktorý je známy prdovšetkým pre svoje napätie a temnejšiu stránku filmov. No a síce sme už tieto náznaky mohli vidieť aj v traileri, až teraz si začíname myslieť, že toto bude pravdepodobne najtemnejší diel v sérii.

Včera sa totižto ukončilo nahrávanie hudby k filmu, ktoré začalo pred týždňom. O tú sa postaral Michael Giacchino, ktorý stál aj za predošlým filmom. No a je to práve jeho hudba, ktorá nám napovedá, že štýl filmu bude skutočne temnejší. Režisér a aj skladateľ sa totižto na Twitteri podelili o pár fotiek z nahrávania, no a predovšetkým aj pár videí, ktoré zachytávajú nahrávanie začiatku filmu, potom ústrednej témy, ktorá sa neskôr zmení na starú tému, a aj koncu filmu. Veď vypočujte si sami:

Giacchino sa teda teraz môže vrátiť k nahrávaniu Rodinky Úžasných 2, ktoré sa začalo tesne pred týmto. Každopádne, temnejšiu hudbku k tomuto filmu určite berieme. Jurská séria totižto seriózne potrebuje nakopnúť, lebo treba uznať, že perfektný je zatiaľ stále iba prvý film. Jurský Svet bol však mimoriadne v kinách úspešný a ľudia si ho zamilovali. Sme teda veľmi zvedaví, ako budú fanúšikovia reagovať na niečo trošku temnejšie. Promovanie filmu ide zatiaľ dobre, avšak momentálne ešte nie je v plnom prúde. To bude až začiatkom júna. Sme teda veľmi zvedaví, ako to s týmto filmom bude. Každopádne, myslím, že je jasné, že sa 21. júna všetci v kinách uvidíme.

Tešíte sa na pokračovanie Jurskej série? Čo vravíte na temnejší tón filmu? Chcete, aby bol tento diel najtemnejší zo série? Napíšte nám do komentárov.

ZDROJTwitter

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -