Justice League prichádza na Blu-Ray! Uvidíme konečne Snyderov režisérsky zostrih?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Uvidíme konečne na Blu-Ray Justice League Snyderov zostrih?

Nech je to akokoľvek smutné, bohužiaľ, Justice League nevyšla. Malo ísť o veľký komiksový film, ktorý sa mal svojou masívnosťou vyrovnať spojeniu hrdinov z Avengers. To sme však nevideli. Namiesto toho sme videli obyčajnú komiksovku, kde v podstate o nič nešlo, nachvíľu nás pobavila a disponovala pár úžasnými scénami. Bolo to rýchle, detinské a značke DC to zrovna nepridalo na váhe. Filmy od DC Comics by ale mali byť úplne o niečom inom, než o rýchlej zábavke v kinách. A predovšetkým pri filme ako Justice League! Samozrejme, keby nebolo štúdio Warner Bros – Warner Bros, dopadlo by to úplne inak, keďže Zack Snyder nám už veľakrát dokázal, že temný DC štýl mu ide, a že problém s ním majú iba producenti.

Či je to preto, lebo Snydera nenávidia netušíme, no doteraz sa štúdiu podarilo zničiť takmer každý DCEU film. Filmy postrihali a prepísali, no a vlastne nič s nimi ďalej už neplánovali. Aký by bol Justice League, keby sa ho štúdio nedotklo? Túto odpoveď sme chceli zistiť na Blu-ray, keďže sme si boli takmer istí, že po takom veľkom negatívnom ohlase na film sa štúdio (tretíkrát) spamätá. Avšak, vyzerá to tak, že nič také nás bohužiaľ nečaká. Justice League nedostáva žiaden alternatívny zostrih… AVŠAK, na Blu-Ray neuvidíme ani tú verziu, akú sme videli v kinách.

Justice League Blu-Ray verzia:

Ako je to možné? Nuž, štúdio sa rozhodlo že na Blu-Ray vydá verizu s pridanými (alebo ako tomu oni vravia, bonusovými) scénami. Nevolajú to predĺžená verzia ani režisérska, jednoducho film s bonusovými scénami. O koľko minút navyše vlastne pôjde nevieme, no nič extra nečakajte. Zatiaľ sa šušká iba o 10 minútach, čo je v podstate rovnaké predĺženie aké mal Suicide Squad so svojou Predĺženou Edíciou (prečo to teda tiež nevolajú nejako inak nevieme). Zatiaľ to teda vyzerá tak, že Snyderov zostrih nikdy neuvidíme. Pôjde asi len o drobné predĺženie kinoverzie, ktorá bola dorežírovaná Jossom Whedonom (ktorý celý film rovnako ako Snyder nevidel). Toto je teda správa akú asi nikto z nás počuť nechcel. Internet sa však proti tomuto rozhodnutiu veľmi búri, takže šanca na vydanie Snyderovej verzie stále existuje.

Ste sklamaní, že sa na blu-ray dočkáme obyčajnej verzie? Myslíte, že tie bonusové scény dokážu pridať filmu inú hodnotu? Chcete vidieť Snyderov zostrih? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -