FOTO: Pozrite sa, ako bude vyzerať záporák Darkseid v Justice League Zacka Snydera

Nenechajte si ujsť

Oliver Kohár
Oliver Kohár
Večný študent kinematografie... aj jej obskúrnych zákutí.

Ikonický Darkseid skríži cestu Justice League

Ako už možno viete, film Justice League bude prerobený do pôvodnej vízie režiséra Zacka Snydera. Od finálneho produktu, ktorý bude odvysielaný na streamovacej službe HBO Max, nás delí ešte celý rok. Avšak už teraz sa dostávajú na povrch prvé informácie. Zack Snyder sa s nami na svojom Twitteri podelil o prvú fotku hlavného záporáka. Bude ním Darkseid.

Darkseid je pre Justice League diskutabilne najväčší a najosudovejší záporák, akého môžu DC komiksy ponúknuť. Informácie o tom, že sa mal v pôvodnej verzii filmu objaviť, tu boli už dávnejšie. Avšak Joss Whedon ho z príbehu úplne vystrihol. Dlho sa hovorilo o tom, že herec Ray Porter (Bioshock 2) nahral pre Darkseida hlas. Teraz to aj on na svojom Twitteri oficiálne potvrdil.

Apokalyptická návšteva z vesmíru

Pýtate sa, akú veľkú rolu Darkseid v Justice League zohrá? To zatiaľ nevieme. Ale je veľmi pravdepodobné, že sa vo filme stále objaví Steppenwolf (Ciaran Hinds), ktorého v príbehu neskôr nahradí Darkseid. Darkseid bude čisto CGI postava, čo môže predstavovať problém. Steppenwolf bol spracovaný rovnako a jednalo sa o veľmi nudného a generického záporáka. Dúfame, že sa v tomto prípade dočkáme druhého Thanosa.

Darkseid
Zdroj: twimg.com

V pôvodnej vízii Zacka Snydera pre film Justice League sa na konci objavil Darkseid s celou jeho armádou z jeho domovskej planéty Apokolips. Je otázne, či to Snyder takto ponechá. Jednalo by sa o veľký cliffhanger sľubujúci pokračovanie, a to je zatiaľ v nedohľadne. Avšak ak bude mať tento experiment úspech, možno sa ho dočkáme.

Justice League Darkseid
Zdroj: alphacoders.com

Tu sa môžete pozrieť na Snyderov tweet.

„Prichádza… na HBO Max“

Na novej verzii filmu bude pracovať pôvodný Snyderov tím. Či sa to už týka postprodukcie, vizuálnych efektov, strihu alebo hudby. Zatiaľ nevieme presne povedať, koľko bude štúdio Warner Bros. tento špás stáť, avšak podľa zdrojov sa môže jednať o sumu 30 miliónov dolárov. Snyder Cut si pozrieme na novej streamovacej službe HBO Max v roku 2021.

Ako hodnotíte vzhľad Darkseida? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -