Temný trailer k Snyderovej verzii DC filmu Justice League dorazil aj s niekoľkými novými zábermi

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Režisér Zack Snyder odhalil ďalší trailer k jeho verzii DC filmu Justice League a vidíme v ňom lepší pohľad na legendárneho záporáka Darkseida a Supermana.

Od momentu, čo v kinách debutovala superhrdinská zostava Justice League, neutíchajúci fanúšikovia sa dožadovali pôvodnej verzie od Zacka Snydera. Ten projekt opustil ešte v polovici jeho výroby a verzia od Jossa Whedona sa od Snyderovej vízie značne líšila.

To však už riešiť nemusíme, pretože začiatkom tohto roka potvrdil Snyder príchod jeho verzie a želania nás všetkých boli vypočuté. Jeho strih filmu Justice League uvidíme na HBO Max v roku 2021 v štyroch samostatných hodinových častiach ako televízna miniséria.

Justice League Snyder DC
Zdroj: observer.com

Najnovší Snyderov trailer odhalil lepší pohľad na staronovú DC zostavu Justice League

Režisér nás roky dráždil svojimi zostrihmi z filmu Justice League, ako aj rôznymi obrázkami a podrobnosťami príbehu, ale dlhú dobu nemohol zdieľať žiadne zábery. To sa našťastie k dnešnému dňu zmenilo a ospevovaný „Snyder Cut“ nám v najnovšej ukážke, v porovnaní s augustovým trailerom, ponúkol úplne odlišný vzhľad.

Aj keď je do značnej miery podobný tomu, ktorý bol vydaný na virtuálnom podujatí DC FanDome, stále v ňom dokážeme nájsť niekoľko nových záberov o čom sa môžete presvedčiť nižšie.

Justice League z roku 2017 mal byť úplne rozdielnym filmom

Pokiaľ vám unikli informácie, Justice League mal pôvodne vyzerať úplne inak. O réžiu sa mal postarať Zack Snyder, filmár, ktorý hral kľúčovú úlohu pri vzniku filmového sveta DCEU. Práve on stojí za vznikom Muža z ocele a Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti, pričom Justice League mal byť jeho ďalším projektom.

Počas jeho tvorby sa však kvôli osobným problémom musel filmu vzdať ešte pred dodatočným nakrúcaním a celou post-produkciou. Tu prichádza do príbehu režisér Joss Whedon (Avengers), ktorého štúdio Warner Bros. povolalo na dokončenie filmu. Avšak namiesto toho ho značne prerobil a z pôvodnej vízie Zacka Syndera v ňom neostalo takmer nič.

Čo hovoríte na najnovší trailer k DC filmu Justice League, ktorý pochádza z dielne režiséra Zacka Snydera? O vaše názory sa s nami môžete podeliť dole v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -