KVÍZ – Ktorá postava z filmu Justice League by si bol/a?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Justice League kvíz

Dnes sme si pre vás pripravili Justice League kvíz. V roku 2017 k nám totižto prišla akčná komiksová tímovka s názvom Justice League. Všetci od nej očakávali spojenie DC hrdinov na štýl filmu Avengers, avšak opak bol pravdou a film bol pre fanúšikov sklamaním. Režisér Zack Snyder bol totižto nútený spolu so svojou manželkou a producentkou filmu odísť z projektu pre rodinné problémy.

Štafetu po ňom prebral režisér Joss Whedon, ktorý natočil aj film Avengers a aj jeho pokračovanie. Po vypustení Justice League do sveta však Snyder začal postupne vypúšťať nákresy niektorých scén, ktoré sa do filmu nedostali. Fanúšikov však tieto jeho príspevky zaujali a vraveli, že ak by boli vo filme, bol by film omnoho lepší.

Zdroj: xtrascoop.com

Fanúšikovia vyhrali

Fanúšikovia začali šíriť po sociálnych sieťach príspevky s hashtagom #snydercut, ktorým bojovali za to, aby štúdio vypustilo do sveta aj Snyderovu verziu. Po troch rokoch si to nakoniec vybojovali. Za prerobenie filmu bojovali aj hlavní herci ako Ben Affleck alebo Gal GadotWarner Bros. tomu teda dalo zelenú. Zack Snyder nám už stihol prezradiť, že pôvodný film nám ukázal len jednu štvrtinu z toho, čo mal pre nás pôvodne pripravené on.

Snyderova verzia bude mať teda vraj 4 hodiny a bude rozdelená na 6 kapitol. Štúdio na tento filmový počin, resp. prerobenie filmu podľa niektorých zdrojov vyhradilo 30 miliónov dolárov, čo je veľmi pekný a veľký balík peňazí a určite Snyderovi a jeho tímu pomôže k tomu, aby urobili film presne podľa svojich predstáv. Film však na HBO Max vyjde až o rok, a preto si dovtedy spravte náš kvíz, ktorý nájdete nižšie.

Ktorá postava vám vyšla v kvíze? Zdieľajte to s nami v komentároch, alebo na svojich sociálnych sieťach!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -