Bola odhalená minutáž Justice League? Nová nepodložená správa naznačuje, že to bude dlhý film!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Ak je táto správa o Justice League pravdivá, v kine si posedíme trošku dlhšie!

Ach jaj, DC a ich filmy. So všetkým boli problémy. Nás však stále zaujíma, či im ostane aj ten problém, respektíve človek, ktorý ich filmy jednoducho postrihá a potom pošle do kina. Veď sa nemusíme báť, pri vydávaní filmov na blu-ray sa predsa dočkáme kompletných predĺžených verzií. Takáto bola logika DC a Warner Bros doteraz. Jediné čo robíme je, že sa modlíme aby to podobne nedopadlo s Wonder Woman. Čo však Justice League?

Tento projekt je totiž opäť pod taktovkou Zacka Snydera, ktorý je známy svojimi dlhými filmami. No a jeho fiasko s Batman v Superman, ktoré zostrihal až o pol hodinu bolo na filme ozaj cítiť. Niet divu, že predĺžená verzia filmu je v očiach diváka oveľa lepšie hodnotená. Žeby si to ale Warner Bros zobralo k srdcu? Na internete sa postupne začala objavovať správa, že Justice League bude mať viac ako 3 hodiny. Je to dobre alebo zle? Ak je to pravda, ja osobne by som bol veľmi rád, keďže v kine chcem vidieť normálnu verziu, nie zostrihanú. No a ak bude film dobre urobený, tie tri hoďky v kine predsa ubehnú veľmi rýchlo!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=gglkYMGRYlE]

Ako túto minutáž vnímate vy? Myslíte, že by bolo lepšie vidieť 3 kompletné hodiny v kine ako 2 zostrihané? Napíšte nám váš názor do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -