O čom je posledná potitulková scéna Justice League a natočil ju vôbec Zack Snyder? Týmto sa dohady končia!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Článok obsahuje spoilery!

Justice League je bezpochyby jedným z najzaujímavejších nových blockbusterov. Nech už je váš názor na film samotný akýkoľvek, fascinujúci je minimálne zo stránky produkcie. Jeho vývoj všetci urputne sledovali a len hádali, ako to dopadne kvôli všetkým reshootom a drámou za plátnom. Výsledok je tak dielo, ktoré režírovali dvaja odlišní ľudia. Pre film Justice League poskytli materiál ako Zack Snyder, tak aj Joss Whedon, ktorý ho neskôr nahradil – to viedlo k nekonečnej debate ohľadom toho, kto čo natočil. Všetky špecifiká sa pravdepodobne nedozvieme nikdy. Taktiež ani nedostaneme jednoduchú odpoveď na otázku, čo sa to stalo s Justice League? Môžeme však aspoň zmenšiť množstvo nejasnosti!

Justice League potitulková scéna

flash
Zdroj: hdwallpapers.in

Tí z vás, ktorí v kine presedeli titulky na konci filmu, si mohli pozrieť až dve potitulkové scény. Prvá z nich bola absolútne neškodná a neslúžila nijak inak, ako že vás trochu pobavila. V nej The Flash (Ezra Miller) a Superman (Henry Cavill) skúmajú, kto je rýchlejší – dajú si závod až k pobrežiu oceánu. V tej druhej sme sa však dočkali niečoho okrem vážnejšieho. Šlo o predzvesť budúcnosti, ktorá na nás čaká.

Vo finálnej scéne po titulkách sme svedkami toho, ako sa Deathstroke (Joe Manganiello) stretne s Lexom Luthorom (Jesse Eisenberg), ktorý utiekol z väzenia. Luthor si Deathstrokea zavolal preto, aby mu predstavil svoj nápad založiť si vlastný tím teraz, keď sa všetci superhrdinovia spojili: „We should form a league of our own.“ Filmár nám tak jasne dáva najavo, aká veľkolepá budúcnosť s ambicióznymi plánmi čaká DCEU!

Kto scénu stvoril?

Na internete sa objavila nová fotografia priamo z natáčania poslednej potitulkovej scény. Na nej môžeme vidieť Zacka Snydera na pľaci s predstaviteľom tohto nového filmového záporáka. Mangeniello sa v snímke vyskytuje len raz, môžeme tak s istotou usúdiť, že aj samotnú scénu natočil Snyder. To nám opäť raz dokazuje, ako veľmi je tento filmár pre vesmír DCEU zapálený a čo by v ňom rád videl!

Len potom, ako dokončil hlavné natáčanie, musel Zack Snyder projekt opustiť kvôli rodinnej tragédii. Film tak ďalej prevzal režisér Joss Whedon (Avengers 1, 2). Nový scenárista/režisér mál s projektom Justice League iné plány a blockbusteru naplánoval reshooty, ktoré nahradili asi 15-20% Snyderovej verzie. Z toho dôvodu ho pôvodný režisér ešte ani nevidel. Kontroverzia však aj naďalej stúpa. Mnoho ľudí totižto tvrdí, že prerobená bola omnoho väčšia časť pôvodného filmu, ako by štúdio chcelo priznať.

Zack Snyder odstúpil od Justice League
Zdroj: youtube.com

Ak ste už videli Justice League, počkali ste aj vy zopár minút na dve zaslúžené potitulkové scény? Ako sa vám páčil teasing záporáckeho tímu, ktorý sa v budúcnosti určite postaví proti našim hrdinom?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -