Členovia Justice League odhaľujú svoje najväčšie slabiny! Čo zneškodní Batmana?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 22 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Štúdio Warner Bros. svoje filmové univerzum DC oficiálne predviedlo minuloročným Batman v Superman režiséra Zacka Snydera. Príbeh ustanovený v tom filme bude opäť pokračovať o mesiac v očakávanom Justice League, v ktorej sa spoja najužitočnejší superhrdinovia sveta. Tými nie je nikto iný, ako Batman (Ben Affleck), Superman (Henry Cavill), Wonder Woman (Gal Gadot), The Flash (Ezra Miller), Aquaman (Jason Momoa) a Cyborg (Ray Fisher). Čo by teda dokázalo týchto silných hrdinov poraziť, respektíve čo je ich najväčšou slabinou? To nám odhalili samotní predstavitelia!

justice league minutáž Zdroj: hdwallpapers.in
zdroj: hdwallpapers.in

Časpopis SFX Magazine sa len prednedávnom skontaktoval s hereckým obsadením filmu Justice League, pričom každý herec dostal naozaj zaujímavú otázku. Tá znela, či môžu odhaliť, čo je najväčšou slabinou ich postavy:

Flash

„Barry nenávidí spoločenské mravy a časovo náročnú byrokraciu.“ Samozrejme, vzhľadom na fakt, že Barry Allen je najrýchlejším mužom na svete, časovo náročné aktivity ho musia obzvlášť znechuťovať.

Batman

„Bruce Wayne má v sebe akýsi druh vnútornej temnoty a cynizmu, ktorý bude musieť prekonať, aby svoj tím spojil dohromady.“ Ide o opäť opakovanú tému, vzhľadom na to, že Batman bol vždy samotárom aj vo veľkej skupine ľudí. Jeho boj s vnútornou temnotou je teda určite niečo, na čo sa film zameria.

Wonder Woman

„Wonder Woman má 900 alebo 3000 rokov – podľa toho, koho počúvate – a z toho dôvodu je veľmi osamelá. Počas rokov zažila veľa opakovaných strát.“ Herečka tvrdí, že jej postoj z Batman v Superman a osamelá minulosť budú hrať úlohu aj v Justice League.

Aquaman

„Neverí v seba a dôležitejšie, nevie, čo robiť so svojou silou. Stretáva sa so zlými časmi. Neznáša obyvateľov Atlantis a fakt, že ľudia mu teraz hovoria Aquaman, ho absolútne nezaujíma. Jeho osobnosť je ďaleko od finálnej formy.“ Predsa len, veľké zmeny v jeho živote a meste sa neudejú až do konca jeho sólového filmu.

Cyborg

„Jedna z Cyborgových silných vlastností je zároveň aj jeho slabina – je extrémne citlivý na svet okolo. Jeho postava sa dočká veľa interakcií, ktoré zapríčinia jej rast. Jeho túžba, aby mu ľudia naokolo porozumeli a mohol sa otvoriť svetu je však veľmi obtiažna.“ Fisherova postava je v tomto prípade zaujímavou súčasťou Justice League, pričom čakať môžeme čokoľvek.

zdroj: playbuzz.com

Pozitívnym faktom z hľadiska filmového nadšenca je, že žiadna zo slabín postáv sa netýka fyzickej sily. Je zaujímavé nahliadnuť do myšlienok hercov a odhaliť veci, na ktoré myslia pri budovaní postáv. Či sa im všetko podarí sa dozvieme už presne o mesiac, 16. novembra, kedy sa Justice League dostane do našich kín.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -