Prezradil nám soundtrack s piesňami k filmu Justice League, že sa vo filme objaví Green Lantern?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Objaví sa Green Lantern v Justice League?

Po Jokerovom samostatnom DC filme sa teda konečne vraciame do nášho, momentálne milovaného DCEU. Už v Novembri sa totižto dočkáme veľkej tímovky Justice League, ktorá sa bude snažiť konkurovať Avengers od Marvel. Dokopy spojí hrdinov ako sú Batman, Wonder Woman, Flash, Cyborg, Aquaman a Superman. Ak však poznáte Justice League z komiksov, hier alebo aj kreslených seriálov, viete, že aspoň jeden člen v tejto lige chýba.

Táto liga má totižto jeden veľký slogan, ktorý film zatiaľ nesplňuje. „Unite The Seven“ čo v preklade znamená, spojte siedmich. Marketing na najnovší film sa tomu zatiaľ šikovne vyhol, keď ako slogan používal „Unite The League“. Fanúšikov to však neodradilo a siedmeho člena si pýtajú aj tak. Tým väčšinou býva Green Lantern, alebo Martian Manhunter. No keďže Martian zatiaľ žiadne plány vo filmovom univerze nemá, fanúšikovia chcú vidieť svojho zeleného hrdinu. Je teda možné, že sa vo filme ukáže?

Včera bol totižto zverejnený soundtrack s piesňami k filmu. No a ten vyzerá následovne:

Come Together od Godsmack,

Icky Thump od The White Stripes,

For the Squad od Carlosa a Emana,

Colossal od Extremeties,

Unite The Seven od Imagine Dragons

Resurrection od Kendricka Lamara a Skrillex.

Vyzerá to teda tak, že Imagine Dragons naspievali ústrednú pieseň, ktorej názov nám možno potvrdil siedmeho člena Ligy. Ak je to teda pravda, určite sa je na čo tešiť. Ako menší dôkaz ešte môže slúžiť nové intro pre DC filmy, ktoré ste mohli vidieť na začiatku filmu Wonder Woman. To začína veľkým a dlhým záberom na všetkých hlavných hrdinov Ligy, v ktorom je práve aj Green Lantern. Ak tam teda skutočne bude, film bude zároveň potvrdením toho, ktorý herec bude hrať Hala Jordana. Justice League sa teda blíži, no a my sa už teraz nevieme dočkať, čo všetko si pre nás film pripravil.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=qEAIVGKm-W8]

Tešíte sa na Justice League? Chceli by ste vo filme vidieť Greena Lanterna? Kto by si ho mal zahrať? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -