Naznačujú nám dve zverejnené Justice League stopáže, že sa dočkáme predĺženej verzie filmu?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Bola nám konečne odhalená správna Justice League stopáž?

Môže byť DCEU ešte viac problémovejšie? Ešte aj mesiac pred premiérou totižto stále netušíme, kto je vlastne režisérom, čo všetko sa zmenilo a koľko bude film vlastne trvať. Teraz to teda vyzerá tak, že aspoň na poslednú otázku si konečne odpovieme. Nuž, ale ani to nie je také isté. Justice League stopáž nás zaujíma už nejakú dobu. Ak sa totižto pozriete na predošlé DCEU filmy, zistíte, že všetky 4 filmy majú až 6 stopáží.

Môžu za to samozrejme predĺžené verzie filmov Batman v. Superman a Suicide Squad. Po Wonder Woman si však všetci povedali, že predĺženým verziám je koniec. Ako to teda má najnovšia Justice League? Po internete totižto kolujú dve stopáže. Jedna vraví, že film má 2 hodiny a 50 minút, druhá zase, že film bude mať iba 2 hodiny. Čomu teda máme veriť, a prečo sú medzi sebou verzie rozdielne až o 50 minút?

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=r9-DM9uBtVI]

Máme čakať ohlásenie predĺženej verzie?

Odpoveď by pochopiteľne mala byť, že jedna stopáž je pre predĺženú verziu a druhá pre kinoverziu. Avšak, o predĺženej verzii k filmu Justice League sa nič nevravelo. Buď je to teda preto, že Warner Bros nechce u ľudí vyvolať paniku a iba čaká na správne ohlásenie, alebo si niekto vo vední toto číslo vymyslel. Ak by to však bol výmysel, prečo by Google nastavil stopáž na 2 hodiny a 50 minút? Netušíme. Druhá stopáž je teda 2 hodiny dlhá, no a práve o tejto vravia všetky kiná v USA. Logicky by to teda mala byť odpoveď, no Warner Bros zatiaľ mlčí.

Ak by sme teda dostali dve Justice League verzie, s tým že predĺžená by vyšla opäť na Blu-Ray, ja by som nebol proti. Prečo? Nuž, doteraz Warner Bros používalo predĺžené verzie ako nápravu za pokašlané kinoverzie. Každý však očakáva, že tak ako pri Wonder Woman, aj Justice League bude mať perfektnú kinoverziu. Ak by sme teda dostali skvelý film v kinách, no a potom iba jeho predĺženú verziu na Blu-Ray, veľmi by som sa potešil. Najlepším príkladom je pochopiteľne séria Pána Prsteňov. Uvidíme teda, ako to všetko bude. Každopádne, zatiaľ počítame s tým, že v kinách sa objaví 2 hodinová verzia filmu, čo by dokonca znamenalo, že pôjde o zatiaľ najkratší DCEU film!

UPDATE: V kinách teda oficiálne pobeží 2-hodinová verzia! My teda dúfame, že ak je niekde aj tá trojhodinová, že ju časom uvidíme!

Oficiálny plagát na Justice League
Oficiálny plagát na Justice League; Zdroj: whatculture.com

Myslíte, že dostaneme predĺženú verziu filmu Justice League? Bude podľa vás kinoverzia skvelá, i keď pravdepodobne takto krátka? Čo si myslíte o dvoch zverejnených stopážach, poprípade, ktorú by ste si želali vidieť v kinách? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -