Nový a predĺžený Justice League trailer je na svete! Má DCEU ešte šancu predbehnúť Marvel?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Nový Justice League trailer roztopí srdce nejednému fanúšikovi!

Po nevydarenom filmovom začiatku s Man of Steel, Batman v Superman: Dawn of Justice a Suicide Squad, DCEU napreduje ďalej. Štúdio Warner Bros nám chce ukázať, že stále s DC postavami patrí medzi veľkých hráčov, a že mu nerobí problém postaviť sa vedľa gigantickej konkurencie menom Marvel. Dokázali nám to s vynikajúcou Wonder Woman, no teraz sa však budú musieť snažiť ešte viac. Ich najnovší a najväčší film s názvom Justice League totižto práve prichádza!

Zack Snyder, ktorý veľkou časťou stál za úspechom Wonder Woman sa vracia na režisérske kreslo. Bude mať teda s jeho ligou šancu dokázať, že to s DC hrdinami vie aj na režisérskej pozícii? Na to nám napovie už nový Justice League trailer, ktorý bol zverejnený na Comic-Cone a rovnako aj pre nás. Ak vás doteraz ukážky pre túto komiksovku nezaujali, tieto štyri minúty si skutočne užijete!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=g_6yBZKj-eo]

Ben Affleck ako Batman, Gal Gadot ako Wonder Woman, Ezra Miller ako Flash, Ray Fisher ako Cyborg a Jason Momoa ako Aquaman. Presne takto znie hlavné zoskupenie hercov pre najväčších DC hrdinov. Mimo nich sa na plátne ukážu herci ako Henry Cavill, Amy Adams, Willem Dafoe, Jeremy Irons, Jesse Eisenberg, Diane Lane a J.K. Simmons. Našich obľúbených hrdinov tentoraz čaká skaza, ktorú nikto z nich sám odvrátiť nedokáže. Hrdinovia preto budú musieť spojiť sily aby sa postavili proti zlému Steppenwolfovi, odvrátili väčšiu hrozbu v podobe Darkseida a hlavne uctili pamiatku najväčšieho hrdinu ich sveta, Supermana. Warner Bros nás okrem traileru potešilo aj plagátom, ktorý bude DC fanúšikom veľmi povedomý! DC skutočne začína vyzerať tak, že je na dobrej ceste, nemyslíte?

Oficiálny plagát pre Justice League
Oficiálny plagát pre Justice League; Zdroj: freakingeek.com

Čo vravíte na nový Justice League trailer? Tešíte sa na túto akčnú komiksovú jazdu v štýle Zacka Snydera viac ako na Marvel filmy? Napíšte nám do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -