Justice League 3? Konečne poznáme pôvodný plán Zacka Snydera pre svet DC!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Plán Zacka Snydera pre svet DC bol odhalený!

Budú to už tri roky, čo sme mohli vidieť film Batman v. Superman: Dawn of Justice. DC projekt, ktorý mal všetko odštartovať tým, že nadviaže na film Man of Steel a rozvinie sa do veľkých filmov ako Justice League. Ako však už vieme, Batman v. Superman v podstate všetko ukončil a pôvodná vízia komiksového sveta DC na filmových plátnach zhasla skôr než sa vôbec stihla zažať.

Vďaka neustálym informáciám spoza opony štúdia Warner Bros sme však boli k pôvodným odpovediam čoraz bližšie a bližšie, až do dnešného dňa, kedy sme sa dozvedeli asi poslednú bodku. Režisér Kevin Smith, ktorý sa momentálne venuje DC novinkám na platforme DC Universe a ktorý sa stará aj o seriály na stanici CW, povedal, že mal možnosť porozprávať sa s ľuďmi, ktorí pracovali ešte na pôvodných verziách DC filmov. O svoje poznatky sa teda podelil s fanúšikmi na internete.

Je teda už dávno potvrdené, že Snyder mal pôvodne zrežírovať 5 filmov. Man of Steel, Batman v. Superman: Dawn of Justice, Justice League: Part 1, Justice League: Part 2 a tajomný piaty film. Vďaka Smithovmu odhaleniu však teraz vieme, že piaty film mal byť tiež jeden z tých väčších a vraj malo ísť v podstate o tretiu Justice League. Tá mala byť len inak pomenovaná, pravdepodobne podľa veľkých Crisis komiksov ako napríklad Final Crisis, ktorou sa chcel Snyder podľa všetkého inšpirovať.

Batman mal v pôvodnej verzii Justice League zomrieť!Batman mal v pôvodnej verzii Justice League zomrieť!
Zdroj: hdqwalls.com

Ako mala vyzerať trilógia Justice League?

Jednotka mala mať dej dosť podobný tomu, ktorý sme nakoniec videli, len s tým rozdielom, že mierila vyššie. Na konci sa mal odhaliť Darkseid a predstavil by sa aj Green Lantern. Celkový tón filmu mal byť oveľa viac temnejší. V dvojke by išla celá Justice League do vesmíru, videli by sme Green Lantern Corps a navštívili by sme aj Apokolips (Darkseidovu planétu). Stretnutie hrdinov s Darkseidom by ale dobre neskončilo a film by sa uzavrel tak, že by si Darkseid podmanil Zem a premenil ju na nočnú moru, ktorú Batman videl vo svojich snoch.

Trojka tak mala byť len jedna veľká bitka a zvrátenie všetkého zlého, čo Darkseid napáchal. Avšak bez žiadnych cestovaní v čase, alebo skákaní do iných realít. Všetko by malo následky. Bohužiaľ, tu sa naša vedomosť pôvodného plánu končí. Čo je ešte zaujímavé je to, že Zack Snyder vyžadoval, aby štúdio ešte pred Justice League robilo sólové filmy s ostatnými hrdinami a chcel, aby sa o ne postarali iní režiséri. Ako už ale vieme, tento proces chcelo Warner Bros urýchliť, takže sme sa dočkali toho čo sme videli. Každopádne, DC teraz svitá na lepšie časy s úspešnými filmami ako Wonder Woman alebo Aquaman a my veríme, že v tom budú len pokračovať.

Čo hovoríte na pôvodný plán Zacka Snydera? Chceli by ste vidieť jeho víziu sveta DC? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: gamesradar.com

Mohlo by sa ti páčiť

5 COMMENTS

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -