Zack Snyder nám predstavuje svoju verziu Justice League v prvom teaseri

Nenechajte si ujsť

Oliver Kohár
Oliver Kohár
Večný študent kinematografie... aj jej obskúrnych zákutí.

Zack Snyder nám prináša pohľad na jeho Justice League

Dlho očakávaný „Snyder Cut“ filmu Justice League sa konečne dočkal prvého teaseru, avšak režisér Zack Snyder vie, že menej je viac a zo svojho nadchádzajúceho projektu nám ukázal len 30 sekúnd. Vidíme v nich Wonder Woman, záhadnú maľbu záporáka Darseida a jeho následné odhalenie s celou armádou. Avšak stále sa jedná len o malú ukážku.

Tento teaser prišiel veľmi nečakane, ale je to určite pozitívne znamenie. Značí to o tom, že práce na tomto projekte oficiálne začali. Aspoň tie strihové. Najviac času pravdepodobne zaberú digitálne efekty.

Plnohodnotného traileru sa možno dočkáme na nadchádzajúcej virtuálnej udalosti DC FanDome, ktorá sa uskutoční 22. augusta. Justice League Zacka Snydera si pozrieme na novej streamovej stanici HBO Max v roku 2021. Dovtedy ostáva ešte veľa času, ktorý môžeme využiť na teórie a špekulácie.

Aj pri týchto 30 sekundách môžeme vyhodnotiť, že Darkseid bude hrať v príbehu veľkú rolu. Čo je úsmevné vzhľadom na to, že v Justice League, ktorý sme dostali v roku 2017, bol Darkseid úplne vystrihnutý. Avšak marketing ku „Snyder Cutu“ oficiálne začal a v blízkej budúcnosti môžeme očakávať čoraz viac nových informácií.

Ako hodnotíte prvý teaser ku Justice League Zacka Snydera?

Zdroj: slashfilm.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -