Kanye West a Lil Pump šaškujú v klipe na ich nový hit ‚I Love It‘! Bude z nich hudobné duo?

Nenechajte si ujsť

Kanye West a Lil Pump nám predstavujú nový song, ktorý je obohatený o naozaj veľmi zaujímavý klip, ktorý je naozaj obdobný a nikto na hudobnej scéne podobný ešte nemal. Samozrejme, nejde o to mať čo najlepší videoklip, ale čo najvirálnejší, a to sa týmto dvom určite podarilo. Poďme sa teda pozrieť na novinku Kanye West a Lil Pump ft. Adele Givens – „I Love It“.

Kanye West a Lil Pump
Zdroj: nme.com

Videoklip sa stal populárnym za jednu noc!

Nový videoklip od Kanyeho a Pumpa s názvom „I Love It“ získal na YouTube skoro 12 miliónov zhliadnutí za 24 hodín, u nás ako aj v iných krajinách je dokonca na vrchole trendy, no bola aj celá pesnička trendy? Kanye West, ktorý je preslávený viac svojou módou a najmä teniskami, ktoré musí mať každý Hype Beast aj Lil Pump, ktorý práve sedí vo väzení. Znie to vtipne, no toto je jedna z najlepších hudobných kombinácií dnešného moderného rapu. Na pesničke sa objavuje taktiež herečka Adele Givens, ktorá sa v klipe prechádza v už spomínaných Kanyeho teniských, Yeezoch. Pred pozretím ale pozor: song môže byť veľmi chytľavý!

Kanye nám odhalil, čo mal znamenať jeho tweet!

Kanye pred nejakou dobou pridal tweet, kde mal na nohách tie isté topánky čo vo videoklipe. Nikto tomu nechápal a ľudia si dokonca mysleli, že to budú nové Yeezy, našťastie však nie a sú použité len vo videoklipe.

Toto je len začiatok!

Myslíte si, že týmto Kanye na pár dní skončil? Tak to ste na omyle, posiela nám totiž nové mikiny z kolekcie Yeezy, kde sa spojil spolu s PornHubom. Áno je to tak, Kanye navrhol mikiny k udalosti PornHub Awards. Na mikinách sa nachádzajú hrdinky všetkých nezadaných mužov ako Mia Malkova, Riley Reid alebo Kendra Sunderland. Ak ste na tom veľmi zle alebo chcete zaujať svojich kamarátov ako to spravil Kanye a Lil Pump, tak si jednu zožeňte. Ak chcete kúpiť takéto skvelé kúsky, kliknite sem.

Kanye West a Lil Pump
Zdroj: 2hothiphop.com

Čo hovoríte na takúto hudobnú kombináciu? Musela vás odniesť sanitka do nemocnice, alebo naopak sa vám tento song dokonca páčil? Napíšte vaše prvé reakcie do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -