Do formy ktorého Avengera je pre kaskadérov najťažšie sa dostať? Musia trénovať dvakrát denne!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Každému je snáď jasné, že čas od času musia herci prejsť pre určitú rolu veľkou fyzickou transformáciou. Medzi tie najznámejšie patrí napríklad Hugh Jackman, z ktorého sa vždy pre film musel stať Wolverine. Veľa svalovej hmoty musela nabrať aj Alicia Vikander, ktorá sa ešte len nedávno predstavila ako Lara Croft vo filme Tomb Raider. Pokiaľ sa teda chcete stať hrdinom na obrazovkách, musíte ním byť aj mimo kamier. Takýto herci trávia denne v posilňovni niekoľko hodín a majú aj viacfázové tréningy. Netreba však zabúdať na kaskadérov, ktorí musia mať podobnú, alebo dokonca rovnakú formu ako hlavné hviezdy. Trénovať teda musia rovnako!

Aktuálna forma Chrisa Hemswortha
Aktuálna forma Chrisa Hemswortha, Zdroj: newshub.com

Kaskadéri Avengerov to nemajú ľahké!

Jeden z nich, Bobby Holland Hanton sa rozrozprával o tom, ako ťažké je udržať sa v podobnej forme ako jeden z Avengerov! Presnejšie ide o „dvojníka“ Chrisa Hemswortha, teda samotného Thora. Nemôžeme sa mu čudovať, keďže najlepšiu fyzičku zo všetkých Avengerov má práve Thor. Poďme sa teda pozrieť na to, akou výzvou je preňho pracovať na Thor filmoch.

„Thor je rozhodne jednou z najťažších postáv, do ktorej formy sa musíme dostať. Chris je už teraz obrovský, je oveľa väčší ako ja a tak musím trénovať dvakrát denne.“

Teda okrem toho, že musí robiť všetky nebezpečné husárske kúsky, trénuje viackrát denne, aby vyzeral podobne.

Bobby Holland Hanton a Chris Hemsworth
Bobby Holland Hanton a Chris Hemsworth, Zdroj: people.com

Pre portál News.com.au taktiež prezradil, že okrem dvojfázového tréningu musí spolu s Chrisom jesť osem jedál denne, a to aj keď sú na natáčaní. Ich strava sa tak skladá zo sacharidov, šalátov, vajíčok a kuracích pŕs. O dosť ťažšie to má práve Hanton, ktorý je od Chrisa prirodzene menší. Musí tak doháňať všetku svalovú hmotu, ktorú mu predispozícia tela nenadelila! Avšak, ako kaskadér má toho už za sebou veľa – Temný rytier, Quantum of Solace, Wonder Woman alebo Green Lantern. Po všetkých týchto filmoch však prezradil, že najťažšie bolo preňho kontinuálne natáčanie filmov Thor: Ragnarok, Avengers: Infinity War a Avengers 4 hneď za sebou! 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -