Keanu Reeves si zahrá hlavnú úlohu v netflixových adaptáciách vlastnej komiksovej série BRZRKR

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Keanu Reeves sa chystá produkovať a hrať v hranej filmovej adaptácii, ako aj v anime sérii, založených na jeho vlastnej limitovanej komiksovej sérii BRZRKR. Presnejšie to budú zatiaľ neznáme spin-off projekty k pôvodnej komiksovej predlohe, o ktoré sa postará Netflix.

Netflix a Keanu Reeves spoja sily pri dvoch nových ‚BRZRKR‘ projektoch

Aj keď o hranom filme a anime sérii nemáme skoro žiadne informácie, poznáme aspoň plány Netflixu. Ten sa chystá vytvoriť vlastný ‚BRZRKR‘ vesmír, ktorý bude na malé obrazovky prinášať oveľa viac skvelých projektov založených na originálnej komiksovej sérii.

Keanu Reeves komiks napísal a do hlavnej úlohy vložil seba samého ako nesmrteľného superhrdinu. Do dnešného dňa je vydaných 12 zväzkov, ale herec vraj neustále pracuje na pokračovaní. Na komikse spolupracoval aj najpredávanejší autor New York Times Matt Kindt. O ilustrácie sa postaral Ron Garney.

O čom je komiks BRZKR?

Ak si si myslel, že John Wick je násilný a chladný, to ešte nepoznáš Berzerkera. Titulný charakter príbehu dokáže jedným úderom odstreliť hlavu, ale čo iné by sa od poloboha dalo očakávať. V podstate sa jedná o podobnosť s The Old Guard v kombinácii s moderným spracovaním filmu Black Hawk Down.

„Muž známy iba ako B. je napoly človek a napoly Boh, prekliaty a nútený k násiliu. Pri putovaní svetom po dlhé stáročia našiel konečne útočisko – pracovať pre vládu USA, aby im pomohol v bojoch proti najnásilnejším a najnebezpečnejším protivníkom. Výmenou za to dostane jediné, po čom túži – pravdu o svojej nekonečnej existencii plnej krvi a ako sa toho prekliatia zbaviť raz a navždy.“

Tento komiks je pre Slovákov menej známy, ale to sa s príchodom dvoch projektov z rovnakého sveta zmení. Kedy sa dočkáme filmu alebo anime série zatiaľ netušíme, ale o všetkých aktualizáciách ťa budeme informovať.

Čo hovoríš na komiks BRZKR, ktorý sa dočká dvoch nových adaptácií v spolupráci Keanu Reevesom a Netflixom? Názor nám nezabudni napsíať do komentárov.

Zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -