Čo robí Keanu Reeves v Rusku? Toto je prvý pohľad na film Siberia a jeho thrillerový príbeh!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Film Siberia sa nám predstavuje

Film Siberia, v hlavnej úlohe Keanu Reeves, sa stal fenoménom na filmovom festivale v Cannes. Od toho momentu sa očakával kvalitný thriller, ktorý sa dnes po prvýkrát odhaľuje! Prvý pohľad na Keanu Reevesa vyzerá naozaj štýlovo a miestami nám pripomína kultového Johna Wicka. Oblek, účes a brada. Všetko až podozrivo sedí, ale dejová línia sa bude určite líšiť.

film siberia keanu reeves
Zdroj: twitter.com

Vo filme si budeme taktiež môcť vychutnať herečku Molly Ringwald, ktorá si zahrá manželku hlavnej postavy. Reeves sa vo filme ukáže ako americký obchodník s diamantmi, ktorý predáva diamanty pochybného pôvodu. Celý dej sa odohráva v chladnom Rusku, kde nikto nedá nikomu nič zadarmo. Takto sa k filmu vyjadrila herečka Molly Ringwald, ktorá nezabudla pochváliť svojho kolegu:

„Siberia je film, v ktorom si zahrám s Keanu Reevesom. Hrám jeho ženu a mám podpornú úlohu. Film som ešte nevidela, ale boli to úžasné chvíle spoločnej tvrdej práce. Keanu Reeves je skvelý chlap. Samozrejme, už dlho som jeho fanúšikom a konečne som sa dočkala.“

film siberia keanu reeves
Zdroj: imdb.com

Keanu Reeves ako hviezda filmu Siberia!

Tento thriller nám teda prinesie Keanu Reevesa v úlohe Lucasa Hilla, ktorý sa zamiluje do majiteľky ruskej kaviarne. Celé sa to prevalí po tom, ako sa obchod s diamantmi presunie na juh. V súčastnosti nebolo stále nič potvrdené, ale štúdio Saban Film sľubuje, že film nebude ako obyčajný romantický thriller. K tejto informácii sa pridal aj Bill Bromiley (Saban Film), ktorý povedal, že po tomto príbehu budeme všetci milovať Sibír. Vysvetlil to následovne.

„Siberia je niečo medzi čerstvou láskou vo vašom milostnom príbehu a vysokým napätím, ktoré by mal thriller obsahovať. Snažíme sa držať krok, ktorý nám nedá dýchať až do posledného záberu.“

zdroj: movieweb.com

O dej sa postaral scenárista Scott B. Smith, ktorý pracoval podľa príbehu Stephana Hamela. Réžiu si pod svoje krídla zobral Matthew Ross. Okrem vyššie spomínaných hercov sa môžeme tešiť na mená ako Ana Ularu (Inferno) či Pasha Lychnikoff (Ray Donovan). V súčastnosti neexistuje žiaden oficiálny dátum vydania filmu. Očakáva sa však, že premiéru zažije koncom tohto roka. Zaujala vás nadchádzajúca snímka? Do prvého traileru nám ostáva ešte nejaký ten čas, ale určite vám prinesieme všetky potrebné informácie už čoskoro!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -