Keanu Reeves napísal vlastný komiks, hlavnou postavou bude on ako nesmrteľný bojovník

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Keanu Reeves napísal vlastný komiks

Akčná hviezda filmovej série John Wick sa rozhodla preraziť na stránkach komiksov. Herec Keanu Reeves prichádza s vlastným komiksom, ktorého hlavná postava vyzerá úplne ako Keanu Reeves. Ešte zaujímavejšie na tom je, že sa herec podieľal na samotnom písaní príbehu. Séria bude niesť názov BRZRKR a vzniká pod krídlami vydavateľstva Boom! Studios.

Aktuálne sa môžeme tešiť na 12 čísel, ktoré vznikajú v spolupráci s veľkým menom vo svete komiksov – Mattom Kindtom. Ten pracoval na množstve zvučných titulov vrátane Spider-Man a Justice League of America. Prvé číslo série BRZRKR môžeme na pultoch obchodov a digitálne očakávať už v októbri. Pokiaľ používate aplikácie ako comiXology, určite sa máte na čo tešiť.

O čom bude príbeh BRZRKR?

Poďme však trochu nahliadnuť do príbehu samotného. BRZRKR bude o nesmrteľnom bojovníkovi, ktorý sa potuluje po Zemi už celé stáročia. Poznáme ho len pod menom Berzerker a je to polovičný človek a polovičný boh. Presne ako Keanu Reeves.

Svitá mu na lepšie časy – je najatý vládou Spojených štátov, ktorá ho posiela na prísne tajné misie. Misie natoľko násilné a nebezpečné, že by ich nemohol plniť nikto iný. Na výmenu mu ponúknu odpovede, ktoré hľadá už veky vekov. Aká je pravda o jeho nekonečnej krvavej existencii a ako to všetko ukončiť?

„Komiksy som miloval odkedy som bol malé dieťa, a mali na mňa významný umelecký vplyv.“

Tvrdí Reeves v oficiálnom vyhlásení od BOOM! Studios. Zaujímavosťou je, že rovnaké vydavateľstvo má na starosti komiksovú sériu Bill and Ted (Keanu Reeves je hlavnou postavou filmov tejto série).

„S BRZRKR sme zmiešali silný koktail všetkých vecí, ktoré máme radi: príbeh nesmrteľného bojovníka prepleteného históriou, sprisahaniami, duchovnosťou a gigantickou pomocou cvoknutej akcie a násilia – to všetko s intenzívnym účelom a napokon srdcom ohromujúcim objavom.“

Dodal tvorca komiksov Matt Kindt. Vyššie nájdete niekoľko stránok, ktoré ilustroval kreslič komiksov Alessandro Vitti.

Tak čo, tešíte sa brutálny komiks, v ktorom bude Keanu Reeves hlavnou postavou? Vaše názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -