Filmy

Keanu Reeves dúfa v pokračovanie série John Wick, možno však uvidíme seriálovú verziu. Prečo?

Koncom mesiaca nám dvere kinosál otvorí film John Wick: Chapter 2. John Wick nám taktiež prinesie späť Keanu Reevesa ako chladnokrvne zabíjajúceho nájomného vraha. V nedávnom rozhovore sa Keanu Reeves vyjadril, že by bol rád keby si mohol zahrať Johna Wicka ešte v jednom filme. Minulý rok nám síce Hollywood prezradil, že John Wick 3 je oficiálne už v produkcii, ale či si Keanu Reeves zahrá Johna vedia snáď len hviezdy.

Keanu Reeves sa vyjadril v rozhovore následovne.

“Milujem Johna ako postavu a celý svet okolo neho. Celé moje pokračovanie v tomto filme teraz záleží na publiku. Ak sa im bude film páčiť , v čo dúfam, že bude. Tak budem mať možnosť pokračovať v príbehu Johna a celého sveta okolo neho”

John Wick: Chapter 2

Zdroj: lionsgate

Len film?

Podľa dostupných informácií sa Americké štúdio Lionsgate skontaktovalo s Chad Stahelskim. Údajne šlo o ponuku natočiť televízny seriál, ktorý by sa zameral na Johnovu kriminálnu históriu. Celková myšlienka je síce pekná, ale celý tento projekt bude záležať na ľuďoch, ktorí rozhodnú či John Wick 2 bude úspešný, alebo nie. Podľa prvých recenzií ktoré sa vyskytli na internete je John Wick 2 dobre natočený film a pokračuje v šlapajach prvej epizódy.

Keďže sa film ocitne v kinách už 23. februára, máte možnosť ísť na film a zazdielať svoje pocity na internete. Každá recenzia bude pre tento film potrebná pre budúcu produkciu a natáčanie tohto už ako keby “Giganta”. A splníte si povinnosť ešte raz si pozrieť srdcovú rolu Keanu Reevesa!

Nové plagáty

John Wick

Zdroj: Screenrant.com

John Wick

Zdroj: Screenrant.com

John Wick

Zdroj: Screenrant.com

John Wick

Zdroj: Screenrant.com

About author

I love Pickles
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár