Keanu Reeves sa chystá na lov | Exposed

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

o zobrazení hitu o nájomnom vrahovi vo filme John Wick, Keanu Reeves prešiel na druhú stranu zákona v nadchádzajúcom trailery k filmu Exposed. Iba mesiac nato ako debutoval prvý trailer, štúdio Lionsgate vydal ďalší s novými a zaujímavejšími zábermi.  Štúdio stanovilo dátum vydania na 22.januára 2016. V ten deň nás nečaká však iba film Exposed, ale pridajú sa k nemu filmy ako Grandpa, The Boy a Ip Man 3.

Keanu Reeves si zahrá detektíva, ktorý začne vyšetrovať šokujúcu smrť jeho partnera. Odhaľuje znepokojujúce dôkazy o korupcii polície a nebezpečné tajomstvo týkajúce sa mladej ženy. Vo filme stretneme teda Keanu Reevesa spoločne s herečkou Ana De Armas. Obaja sa spolu už stretli vo filme Knock Knock od režiséra Eliho Rotha. Ďalšími hercami, ktorý sa objavia vo filme Exposed sú Mira Sorvino, Christopher McDonald, Big Daddy Kane, Laura Gómez, Ismael Cruz, Danny Hoch, Jeanette Dilone a Brianne Berkson. Okrem nového traileru máme pre Vás aj prvý plagát, na ktorom sa bok po boku objavia Keanu Reeves a Ana de Armas.

Režisérskeho kresla sa chopí Declan Dale, ktorý bude pracovať zo scenára od Gee Malik Lintona. Ešte pred tým ako sa dostaneme za kameru, treba spomenúť, že Gee Malik Linton slúžil ako osobný tréner pre Tobey Maguireho vo filme Super-man, Leonarda Dicapria vo filme The Departed a taktiež aj herečku Annie Hathway vo filme The Dark Knight Rises. Keanu Reeves sa vo filme podieľa aj ako producent po boku  Robin Gurlanda s Cassiano Elwes, Randall Emmett a Georga Furla.

Herec v súčastnosti natáča film John Wick 2, ktorý by sa nám mal predstaviť v priebehu budúceho roku. Teraz však nahliadnite na nový trailer a plagát k filmu Exposed, pred tým, než dorazí do kín budúci mesiac.

https://www.youtube.com/watch?v=yfn9d7ZtHEc

bandicam 2015-12-06 17-26-42-203

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah