Vráti sa John Wick? Besný akčný film uchvátil divákov, odhalili aj dôležitý detail

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Objaví sa Keanu Reeves vo filme Ballerina?

Séria filmov John Wick nám predstavila rozmanitý svet zabijakov a ich hierarchiu. Preto nebolo prekvapením, keď bolo oznámené, že sa z tejto značky chystá niekoľko spin-offov. Ten najbližší sa zameria na ženskú nájomnú vrahyňu, ktorú si zahrá Ana de Armas. Dlho sa však uvažovalo, či sa vráti aj hlavný herecký predstaviteľ. Vďaka portálu Variety sa konečne dozvedáme odpoveď. Vráti sa Keanu Reeves aj do filmu Ballerina?

Školu pre vrahyne príznačne nazvané baleríny sme prvýkrát videli v treťom John Wick filme s podtitulom Parabellum. Preto zrejme nie je prekvapením, že sa bude snímka odohrávať medzi dejmi tretieho a štvrtého filmu.

Prví diváci videli prvý trailer

Počas tohto týždňa sa koná udalosť s názvom CinemaCon a jej diváci mali naozaj šťastie. Pri paneli spoločnosti Lionsgate mali možnosť pozrieť si prvý trailer na Ballerinu. Niektorí ho opisovali ako tú krátku sekvenciu herečky z bondovky Nie je čas zomrieť, lenže predĺženú na celovečerný kúsok. A s oveľa väčším počtom obetí.

De Armas je zabijačkou, ktorá pracuje pre niekoľkých najímateľov, ale zároveň hľadá pomstu za smrť svojej rodiny. To ju privádza k zbesilým naháňačkám, pri ktorých sa vykláňa z idúcich vozidiel, súbojom s päsťami a mimoriadne dynamickému momentu, keď podpaľuje nákladiak plameňometom. To všetko s gráciou, pri ktorej predvádza aj skutočné baletné predstavenia.

Balerína-vrahyňa už robí to, čo John Wick

To, čo však podnietilo divákov, aby vstávali zo sedadiel a hlasno pískali, bola prítomnosť herca Keanu Reevesa. Objavil sa iba na pár sekúnd a protagonistka sa legendárneho zabijaka pýtala, ako môže robiť to, čo robí on. Na to jej odpovedal iba suchým „Vyzerá to tak, že už si začala.“

Je to jasné, Reeves sa do filmu vráti, aj keď možno len na krátke cameo. Vo filme nebude chýbať ani „učiteľka“ v podaní Anjelicy Houston a majiteľ Continentalu, ktorého hrá Ian McShane. Scény do filmu dokonca stihol natočiť aj dnes už zosnulý Lance Reddick. Pôvodne sme mali snímku vidieť už tento rok, odložená však bola na jún 2025.

Ste radi, že sa Keanu Reeves vráti do filmu Ballerina, alebo ide podľa vás o zbytočné cameo? Ako sa vám zatiaľ podľa popisu divákov pozdáva zabijacký film s Anou de Armas? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -