Pozrite si uniknuté videá z natáčania filmu The Matrix 4, na ktorých nechýba ani Keanu Reeves

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najnovšie videá nám poskytli náhľad na natáčanie filmu The Matrix 4, na ktorom nechýba ani herec Keanu Reeves. Ten si opäť zahrá postavu Nea, a tak sme sa po dlhých 17 rokoch dočkali nostalgických pocitov. Prekvapivou novinkou je aj návrat režisérky Lany Wachovski, ktorá okrem scenára film aj zrežíruje.

Tieto informácie sa k nám dostali ešte minulý rok, kedy štúdio Warner Bros. potvrdilo, že do franšízy sa vrátia aj všetci jej pôvodní veteráni, ako napríklad Carrie-Anne Moss. Ale vzhľadom na to, ako sa v roku 2003 ukončila pôvodná trilógia filmom Matrix Revolutions, nie je jasné, ako tvorcovia prepoja príbeh Nea (Keanu Reeves) a Trinity (Carrie-Anne Moss).

Keanu Reeves The Matrix 4
Zdroj: thenextweb.com

Ako vyzerá Keanu Reeves na natáčaní filmu The Matrix 4?

Súčasťou hereckého obsadenia filmu The Matrix 4 budú aj nováčikovia Jessica Henwick, Neil Patrick Harris, Jonathan Groff, Toby Onwumere a Yahya Abdul-Mateen II. Posledný menovaný by sa mal objaviť v úlohe mladého Morpheusa. To nás vedie k myšlienkam, že dejová línia by mala byť nelineárna a bude sa točiť okolo pôvodných troch filmov.

Natáčanie filmu The Matrix 4 sa začalo v San Franciscu. Videá z natáčania sa objavili na Twitter účte Keanu Planet, kde sme od roku 2003 dostali prvý pohľad na herca v ikonickej úlohe Nea. Ako si budete môcť všimnúť, namiesto kožených kabátov vidíme športové oblečenie. Účes vyzerá podobne, ako sme mohli vidieť vo filmoch John Wick a na pľaci môžete vidieť aj herečku Carrie-Anne Moss.

Dokážu tvorcovia filmom The Matrix 4 uspieť, ako tomu bolo aj v minulosti?

Prvý film zo série bol vypustený pred viac ako 20 rokmi. Za tie roky sa kariéra hercov mierne pozmenila a niektorí zažili v priebehu posledných rokov vzostup. To platí samozrejme aj o Keanu Reevesovi. Medzi jeho najväčšie úspechy patrí filmová postava Johna Wicka, s ktorou sa zapísal medzi ikonické akčné postavy.

Nás môže tešiť fakt, že Neo sa tiež radí medzi ikonické postavy, takže sa určite máme na čo tešiť. Filmové štúdio Warner Bros. stanovilo dátumy vydania oboch filmov, John Wick: Chapter 4 a The Matrix 4, na rok 2021. Pri Matrixe vieme už aj presný deň, a v kinách sa pokračovanie tejto úspešnej série objaví 20. mája 2021.

Warner Bros. už v minulosti zvažovalo, že celá séria zažije reštart, ale nakoniec sa tak nestalo. Dôvodom má byť aj popularita Keanu Reevesa, ktorý sa vo veku 55 rokov stále radí medzi hereckú špičku. Otázne je už len to, ako herec svoju úlohu zvládne tentokrát.

Zvládne podľa vás Keanu Reeves svoju úlohu vo filme The Matrix 4 ako v predchádzajúcich filmoch zo série? Vaše názory nám nezabudnite napísať do komentárov. 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -