Akú rolu dostane Keanu Reeves v MARVEL filme? Kevin Feige na tom už pracuje!

Nenechajte si ujsť

Keanu Reeves v Marvel filme?

Kevin Feige práve promuje po celom svete novinku Spider-Man: Ďaleko od domova a pričasto dostáva otázku, kedy príde to, čo fanúšikovia žiadajú roky: Keanu Reeves v Marvel filme. Feige s úsmevom odpovedal, že pri každom pripravovanom filme majú stretnutie aj s ním. Čiže v blízkej budúcnosti ho určite uvidíme.

Feige dodal, že Keanu mal už v jednej marvelovke hrať. Malo to byť vo filme Captain Marvel, kde mal stvárniť postavu Yon-Rogga. Túto rolu nakoniec dostal kvôli filmovej vyťaženosti Reevesa práve Jude Law.

Starforce
Zdroj: movieweb.com

Koho by mohol Keanu hrať?

Šéf Marvelu nepotvrdil ani nevyvrátil tvrdenie, že Keanu by si mal zahrať v chystanom The Eternals. Samotný Keanu vyjadril veľký záujem aj o rolu Wolverina z X-Menov, ktorý je častou súčasťou nielen mutantov, no popri tom je uhundraným členom Avengers a taktiež má aj svoje tajné skupiny ako X-Force.

Nielen o tajomnej 4. fáze fáze MCU nám Feige určite viac napovie už toto leto na Comic-Cone v San Diegu a neskôr na D23. Chystá sa zhruba 14 nových marveloviek a filmových úloh bude na rozdávanie viac ako dosť. Jake Gyllenhaal pri promovaní Quentina Becka (Mysterio) z nového Spider-Mana potvrdil aj svoje dlhodobé hľadanie tej „pravej“ úlohy v Marveli, čo si vyžiadalo veľa rokov a konverzácií. No a v podobnom rozpoložení je aj samotný Keanu Reeves.

Zdroj: cosmicbook.news

Prečo chce Marvel práve Reevesa?

Ako sa hovorí, ide mu karta. Nedávno vypustil do kín veľmi úspešného Johna Wicka 3, dabuje Duka Cabooma v novej Pixarovke Toy Story 4, má menšiu úlohu v Always Be My Maybe a práve sa začala produkcia šialenej, kultovej a dlho očakávanej komédie Bill & Ted 3. A to nie je všetko.

Skúsenosti s komiksovkami už má. Zahral si v temnom Constantinovi od konkurenčného DC, pričom by sa rád vrátil aj k tejto úlohe. Jednotka bola prijatá rozpačito. Nezarobila toľko, koľko tvorcovia očakávali. Keanu sa navyše neprefarbil na typického blondiaka, ktorým Constantine je. A to mu fanúšikovia do dnes neodpustili.

Zdroj: cdn.collider.com

Avšak, keby ho dali do tímovky Justice League Dark, bolo by to zaujímavejšie… To už sa ale nestane. Teraz jeho cesta povedie do Marvel Cinematic Universe.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Kým by podľa vás mal byť Keanu Reeves v Marvel filme? Prípadne nám do komentárov napíšte, do akej inej úlohy by sa ešte mohol vrátiť! Za mňa jednoznačne Neo z Matrixu.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -