Objaví sa herec Keanu Reeves v akčnej sérii Rýchlo a zbesilo?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Scenárista najnovšieho prínosu Rýchlo a zbesilo: Hobbs & Shaw sa stretol s hercom Keanu Reevesom. Dôvodom ich stretnutia má byť prevzatie zatiaľ neznámej úlohy v pripravovanom filme do tejto nikdy nekončiacej akčnej série.

S krásnym zárobkom 5,8 miliard amerických dolárov sa séria Rýchlo a zbesilo stala jednou z najväčších filmových franšíz sveta. A v roku 2019 sa tento vesmír rozšíril o prvý spin-off, ktorý si do dnešného dňa dokázal zarobiť 758 miliónov amerických dolárov.

Hobbs & Shaw
Zdroj: socialnews.xyz

Objaví sa herec Keanu Reeves v Rýchlo a zbesilo?

Fanúšikovia si teda nemôžu sťažovať a táto dlhotrvajúca akčná jazda si naposledy mohla vychutnať herecké hviezdy ako sú Dwayne „The Rock“ Johnson a Jason Statham. Ešte pred nejakým časom sa viedli diskusie, že vo filme Rýchlo a zbesilo: Hobbs & Shaw sa mal objaviť aj herec Keanu Reeves ako vodca teroristickej organizácie Eteon.

To sa však nakoniec nestalo a z dôvodu zaneprázdnenosti herca sa musel režisér pustiť do natáčania bez neho. No k dnešnému dňu je všetko inak a Keanu Reeves má do štúdia dvere otvorené. Informáciu potvrdil aj Dwayne Johnson, ktorý by bol za takéto niečo veľmi nadšený. Predsa len, pre 55 ročného herca by to bol po akčných sériach Matrix a John Wick ďalší adrenalínový zážitok.

John Wick 3: Parabellum trailer
Zdroj: ecosia.org

K celej situácii sa vyjadril aj dlhoročný scenárista série Chris Morgan, ktorý potvrdil, že s hercom už o možnej hereckej úlohe diskutovali a ten by mohol vstúpiť do novej „rodiny“ prostredníctvom jednej z kľúčových postáv

„Sadol som si s ním a hovorili sme o tom. Chcem, aby sa v Rýchlo a zbesilo univerze objavil, len sa snažíme vymyslieť ako. Najťažšou úlohou je vždy čas a plány, ale tomu sa snažíme predísť. Veríme, že spoločne navrhneme tú správnu vec. Mojou vášnivou túžbou je, aby som si ho určite zaistil.“

Keanu Reeves je v súčastnosti veľmi žiadaným hercom a jeho role sú usporiadané nasledovne – John Wick 4, Matrix 4 a hudobná komédia Bill & Ted Face the Music. Ako môžeme vidieť, do hercovej kariéry bol vdýchnutý život a po menšom úpadku sa opäť ocitol na výslní. Dôkazom toho je aj záujem o jeho prítomnosť v akčnom filme Rýchlo a zbesilo 9 alebo Rýchlo a zbesilo: Hobbs & Shaw 2.

Viete si takéto niečo predstaviť? Vaše názory nám nezabudnite napísať do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

4 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -