TOP 10 momentov, keď sa Marge mala s Homerom rozviesť!

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Najčítanejšie za 7 dní

Manželstvo Homera a Marge

Manželstvo je krásna, no aj veľmi krehká záležitosť. Nie že by som vedela, o čom hovorím. Tak to ukazujú vo filmoch a seriáloch. Jedným z týchto seriálov, ktorý ukazuje snáď najdlhšie trvajúce a najviac komplikované manželstvo sú práve Simpsonovci. Marge a Homer sú spolu už poriadne dlho. Vzali sa ako mladí, pretože Marge s Homerom otehotnela a čakali Barta. Výnimočné je, že takéto manželstvá väčšinou dlho nevydržia, no to ich stále pretrváva. Napriek všetkým konfliktom a problémom sa stále milujú a sú spolu šťastní. Boli však momenty, ktoré by žiadna žena nemala manželovi tolerovať. Preto vám prinášame top 10 momentov, keď sa Marge mala s Homerom rozviesť!

1. Keď sa Homer znova oženil

Homer a druhá žena
Zdroj: simpsonsworld.com

V desiatej sérii zobral Homer Flandersa do Las Vegas, aby sa trochu odviazal. Prehnali to však s alkoholom a ráno zistili, že sa oženili s dvoma prostitútkami. Homer sa vráti domov akoby sa nič nedialo, no o pár dielov neskôr sa Homerova druhá žena objaví uňho doma a pravda vyjde na povrch. Marge, namiesto toho, aby sa s ním rozviedla, mu pomôže zbaviť sa druhej ženy. Nie, nezavraždia ju spolu. Iba zosnovali plán, kde Homerovu druhú ženu opili a donútili vziať si Homerovho otca. 

2. Keď Homer šoféroval opitý (nie, nie je to jednorázový prešľap)

Homer a šoférovanie
Zdroj: simpsonsworld.com

Homer je starý alkoholik, to vedia všetci. V seriáli je skoro nonstop opitý a aj keď tak nevyzerá, verte, že si nejaké to pivko k raňajkám dal. Raz sa však vybrali s Marge na výlet na festival, kde sa obaja veľmi opili. Marge to neustála, tak ju Homer naložil do auta a opitý ju chcel odviesť domov. Mali však autonehodu a skončili v aute postavenom na streche. Homer nechcel skončiť za mrežami, a tak opitú Marge, ktorá spala, pripútal na miesto šoféra. Marge je zadržaná a po pobyte vo väzení a na liečení sa dozvie pravdu. A Homerovi odpustí… Ktorá žena by to dokázala?

3. Keď si Homer kúpil zbraň

Homer a zbraň
Zdroj: simpsonsworld.com

Homer je známy tým, že robí rôzne nebezpečné veci. Neraz si za jeho konanie odniesla následky celá rodina. Jedného dňa si ale Homer kúpi zbraň. Zachádza ňou veľmi neopatrne, napríklad ňou rozbíja taniere, ktoré mu Bart hádže, alebo ňou zostreľuje veci zaseknuté na streche domu. Chodí s ňou všade, prehadzuje si ju v rukách, točí okolo prsta, dokonca ju raz namieril na Marge. Tá mu prikázala, aby sa jej zbavil. On ju najprv oklamal. Tvrdil jej, že sa jej zbavil, no stále ju mal. V tomto momente by asi rupli nervy každej žene. No Marge s ním napriek tomu ostala…

4. Keď Homer natáčal filmy pre dospelých

Homer
Zdroj: youtube.com

Homer je jediný, ktorý v rodine pracuje. A elektráreň mu nedáva toľko peňazí, koľko by si predstavoval. Preto si často zháňa práce aj popri tom. Niektoré za Marginým chrbtom. Raz dovolil, aby sa v ich dome natáčalo p-čko. Marge na to prišla a veľmi sa nahnevala, no nakoniec Homerovi odpustila. Predsalen, aj ona má za sebou niekoľko vzrušujúcich prešľapov, ako napríklad fotenie erotického kalendára alebo pózovanie pre Playboy.

5. Keď Homer špehoval Marge

Homer a inteligentné okuliare
Zdroj: androidportal.zoznam.sk

Homer raz dostal v práci inteligentné okuliare. Vďaka nim mohol hocikedy sledovať zápasy, čítať noviny a dozvedel sa veľa informácii o okolitých predmetoch a ľuďoch. Používal ich ale priveľa a tak mu ich Marge vzala. Homer následne v práci zistil, že pomocou tých okuliarov jeho šéf, pán Burns, špehuje svojich zamestnancov. Homer zaujal jeho miesto v kresle a sledoval Marge a jej súkromie. Objavil, že chodí na terapie k psychológovi. Ak jednu vec ženy nenávidia najviac, je to lezenie do ich súkromia. Každý má právo mať svoje tajomstvá. S týmto činom sa jej nepriznal…

6. Keď Homer vyhral v lotérii

Homer a lotéria
Zdroj: youtube.com

Na jednej zo svadieb mal Homer a Marge predviesť spevácke vystúpenie, ktoré si dlho nacvičovali. V deň svadby však Homerovi povie papierik v čínskej sušienke, že má šťastný deň. Namiesto svadby ide do obchodu a kúpi si lístok do lotérie. Neskôr sa ponáhľa na svadbu, no má autonehodu a nestihne to. Nakoniec však vyhrá milión dolárov a Marge mu odpustí… Kto by neodpustil mužovi s taškou plnou peňazí?

7. Keď Homer prihlásil rodinu na šokovú terapiu

Homer a šoková terapia
Zdroj: simpsonsworld.com

V prvej sérii sme videli, že rodinná situácia Simpsonovcov nebola najružovejšia. Marge sa opíjala, deti robili neplechu a Homer to už nevydržal. Celú rodinu prihlásil na terapiu šokom. Všetci boli posadení a pripojení na zariadenie, ktoré dávalo šoky a mali pred sebou ovládací panel s tlačítkami. Mohli uštedriť elektronický šok hociktorému členovi rodiny. Skončilo to ale úplne katastrofálne. Všetci sa navzájom zošokovávali a žiadne z ich problémov sa nevyriešili.

8. Keď si Homer kúpil prasa

Homer a prasa
Zdroj: imdb.com

V Simpsonovcoch vo filme si Homer zaobstaral nové domáce zvieratko – prasa. Stal sa jeho najlepším kamarátom. Prasiatko ale hrozne špinilo dom, veľa jedlo a následne hrozne veľa vylučovalo. Homer všetky tieto výlučky držal vo veľkom sile, ktoré sa následne chystal vyniesť na skládku. Rad na skládku bol však dlhý a kolega mu zavolal o nejakej akcii so šiškami, tak sa Homer rozhodol uľahčiť si život. Odviezol sa už k aj tak znečistenému jazeru a tam výkaly hodil. Tým poslal celé mesto do záhuby a spôsobil, že Springfield museli dať do karantény. Celé mesto sa proti nemu spiklo a celá rodina musela ujsť. Marge napriek všetkému ostala Homerovi po boku.

9. Keď Homer zabil Flandersovu ženu

Homer a Maude
Zdroj: simpsonsworld.com

V jednej epizóde šiel Homer s rodinou na zápas. Sedeli skoro na vrchu tribúny, nad nimi sedela už len Flandersova rodina. V jeden moment zápasu dievčatá podporujúce tím vystreľovali do davu tričká. Homer si nakreslil na brucho terč a postavil sa a vyzýval ich, aby ho trafili. V poslednej chvíli sa však zohol a tričká zasiahli stojacu Maude, ktorá následne spadla z tribúny a zomrela. Týmto Homer spôsobil smrť matky, manželky a aj Margeinej najlepšej a jedinej kamarátky.

10. Keď Homer zabudol na Margeine narodeniny

Homer a narodeniny
Zdroj: simpsonsworld.com

Homer pravidelne zabúda na výročia svadby. No raz zabudol aj na Margeine narodeniny. Keď si to uvedomil, ponáhľal sa do obchodu niečo jej kúpiť. Namiesto pekného darčeka jej však kúpil bowlingovú guľu s jeho menom. Bol to skôr darček preňho, než pre ňu. Marge sa nahnevala, no rozhodla sa, že sa Homerovi pomstí. Začala chodiť na bowling. Tam spoznala muža, ktorý ju všetko naučil a ktorý sa do nej zaľúbil. Marge mala možnosť rozviesť sa s Homerom a ostať žiť s týmto chlapom, no nespravila to. Namiesto toho ostala so svojim milovaným Homiem.

Zdroj: youtube.com

Ktorý prešľap by najviac vytočil vás? A ktorý by ste naopak tolerovali? Spravil Homer aj horšie veci, o ktorých sme nenapísali? Dajte nám vedieť do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -