Kedy si pozrieme seriál Pán Prsteňov? Poznáme odhadovaný rok premiéry!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Kedy si pozrieme seriál Pán Prsteňov?

O pripravovanom seriálovom projekte zo sveta Pána Prsteňov sme tu písali už mnohokrát. Vieme, že sa bude odohrávať medzi filmami Hobit: Bitka Piatich Armád a Pán Prsteňov: Spoločenstvo Prsteňa. Vieme, že vysoké práva za výrobu zaplatilo štúdio Amazon, ktoré sľúbilo, že do toho investuje nemalé peniaze. Ďalej vieme, že filmový otec série Peter Jackson sa na tvorbe podieľať nebude a že hlavnou postavou by mal byť mladý Aragorn.

Vzhľadom na to, že sa seriál ešte ani netočí, je to naozaj veľa informácií, za ktoré môžeme byť radi. Jedna z najdôležitejších nám však doteraz stále chýbala. Kedy si tento seriál pozrieme? Ako sme už povedali, momentálne je projekt len v prípravnej fáze. Zároveň sa s ním tvorcovia určite nebudú chcieť ponáhľať, keďže nasledujúce dva roky tu už máme naplánovaných ďalších dvoch seriálových fantasy gigantov – poslednú sezónu Hier o Tróny (2019) a adaptáciu poľských kníh Zaklínač (2020), ktoré už boli prevedené do populárnej hernej série s rovnakým názvom.

Zdroj: vignette.wikia.nocookie.net

Keďže sa teda určite nebudú chcieť tvorcovia biť s Netflixom, rozhodli sa seriál zatiaľ naplánovať na rok 2021. Pochopiteľne, dátum sa môže kedykoľvek zmeniť, no v tomto prípade sa tento rok javí ako ideálny dátum premiéry. Predsa len, radšej nech je to kvalitné ako len pekné. Milovníkov fantasy žánru teda v nasledujúcich seriálových sezónach čakajú skutočné klenoty. Ukončenie najpopulárnejšieho seriálu súčasnosti od Georga R.R.Martina, ďalšie zavítanie do sveta z pera J.R.R. Tolkiena a z hernej podoby ožije aj Geralt z Rivie od spisovateľa Andrzeja Sapkowskeho. A to už radšej mlčím o pripravovaných spin-offoch zo sveta Hier o Tróny. Tak čo, bude to seriálu Pán Prsteňov slušať medzi všetkými týmito titulmi?

Tešíte sa na seriál Pán Prsteňov? Ste radi, koľko fantasy seriálov sa v týchto momentoch pripravuje? Čítali ste knižnú predlohu od J.R.R. Tolkiena? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -