Čo sa deje s Avengers 4 trailerom a kedy konečne príde?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Kedy už konečne uvidíme Avengers 4 trailer?

„Buďte trpezliví.“ „Pravdepodobne do konca roka.“ „Názov odhalíme, keď už všetci uvidia Infinity War.“ Posledné mesiace sme od všetkých veľkých hláv v štúdiách Disney a Marvel počúvali len tieto vety. Čas sa však kráti a úprimne, fanúšikov už toto extrémne naťahovanie prestáva baviť. Je 28. november, do konca roka nám ostáva už len mesiac a my o Avengers 4 netušíme v podstate vôbec nič.

Nemáme názov, ani fotky a už vôbec žiadnu ukážku. Ak si však všímate, ako dnešné štúdiá vydávajú von trailery, idú podľa harmonogramov. V podstate si vždy štúdiá striedajú rôzne týždne, aby sa náhodou neprekrývali a každý projekt mal svoju šancu ukázať sa. Čo teda vychádzalo tieto týždne? Presne tak, trailery na filmy od štúdia Disney. Najhoršie na tom ale je, že všetky tieto ukážky nás pripravujú na filmy, ktoré vyjdú až po Avengers 4 (Aladin, Toy Story 4, Leví Kráľ a Artemis Fowl).

Čo sa teda deje naozaj netušíme, avšak Kevin Feige potvrdil, že tento film budú promovať úplne inak, než sme zvyknutí. Čo to ale znamená? Dočkáme sa vôbec nejakého traileru? Chcú, aby sme na film jednoducho išli úplne slepí? Naozaj netušíme. Každopádne, na sociálnych sieťach momentálne kolujú samé zvesti o tom, kedy vyjde. Ohlasoval sa už pred dvoma týždňami, pred týždňom ale aj na dnes. Keďže sa ale blížime k dátumu 29. november, tieto zvesti sú pochopiteľné.

Presne pred rokom totiž vyšiel dlho-očakávaný trailer na Infinity War, ktorý prakticky zničil všetky rekordy nastavené ostatnými filmami. Asi všetci sa teda zhodneme, že práve teraz by bol najlepší čas na jeho zverejnenie. Všetko však opäť ostáva v rukách Marvelu. Buď ide o brilantnú taktiku ako zvýšiť očakávanie a zisk, alebo sa prepočítajú a prídu o divákov, keďže na film dostatočne neupozorňujú. Každopádne, nasledujúce dni určite buďte v pozore. Akoby povedal sám Doctor Strange: „We are in the endgame now.“

Uniknutý concept-art z filmu Avengers 4
Zdroj: fortressofsolitude.co.za

Čo si myslíte o celej situácii s tým, že štúdio 6 mesiacov pred premiérou filmu nechce vydať oficiálny trailer? Tiež už trpíte extrémnou nedočkavosťou? Kedy podľa vás dorazí? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -